Chcesz mieć barek domowy? Nic prostszego! Z naszymi poradami utworzenie idealnego barku na alkohol będzie banalnie proste!

Posted on 21/01/2019 7:31am

Koneserzy zagranicznych alkoholi powinni sobie urządzić jakieś oryginalne miejsce na ich przechowywanie. Przestrzeń, w którym ustawimy barek nie może być zbyt oświetlona.

Musimy pomyśleć również ile przestrzeni mamy możliwość na barek domowy przeznaczyć. Zależnie od tego można zacząć zakupy.alkohol
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Mamy w tej kwestii dwie opcje. Albo przeznaczymy nań miejsca niewiele i w ten sposób wymyślimy np. na kupno malutkiego barku na alkohol, który będzie posiadać maleńkie kółeczka, dzięki czemu będzie mobilny. Kolejna możliwość to kupno dużej szafki, która jednocześnie będzie miała w sobie jedną półkę, którą przeznaczymy na alkohole. W ten sposób musimy pomyśleć o tym, by był w ciemnym miejscu. Jeśli dysponujemy dużą powierzchnią, jest możliwość poszaleć i urządzić sobie w jednym z rogów barek podobny do tych z barów - zobacz pomysły na domowy barek.

Prezentowane w powyższym materiale wiadomości są naprawdę warte uwagi, jednak kliknij też ten użyteczny wpis (https://www.metal-plast.pl/) - on zapewne również Cię zaabsorbuje.Odnajdywanie pomysłów na nasz barek można rozpocząć w Internecie. Odnalazłam tam oryginalny, oryginalny barek stylizowany na… wiolonczelę! Poleciłam go przyjaciółce, która jest fanką muzyki poważnej i ma mieszkanie pełne instrumentów. Idealnie się prezentuje przy fortepianie fortepianu. Najciekawsze inspiracje odnalazłam na fajowskim blogu.

Czy masz ochotę przeglądnąć na kolejnej stronie nasz najnowszy wpis (https://dekoracyjneskory.pl/16-owcze-naturalne)? Sądzimy, że tak. Zatem zapraszamy do lektury.

/J]
Najciekawszą opcją, którą zobaczyłam była zwykła drewniana skrzyneczka, w której postawiono butelki i lampki na wino. Możemy również zainwestować w kilka półeczek na flaszki, które przybijamy do ściany, najlepiej w miejscu osłoniętym od światła. Następnie zalecamy poukładać na niej butelki (zobacz również propozycje na na blogu Możemy zrobić to w klimacie artystycznym – na przemian wysoka i niska, a możemy postawić na dowolność i misz-masz. Wszystko w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Tags: Internet, ściana, sieć, półka