Chcesz posiadać czarno białe płytki podłogowe? To fantastyczny sposób na stylowe wnętrze w twoim domu! Zobacz więcej w artykule!

Posted on 08/03/2019 7:41am

Jesteś wielbicielką standardowego, dość klasycznego połączenia czerni i bieli? Ja też! Z tekście poniżej zaproponuję ci sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Lubisz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo efektownie.


Fajnie pasuje do nowoczesnych pokoi, stylizowanych w klasycznych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie utrzymać płytki w stanie idealnym, lubisz sprzątać, na pewno masz możliwość pomyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Source: pixabay
konceptem. Będzie wyglądać niezwykle efektownie jeśli na dodatek nie przykryjesz jej dywanem. Trzeba jedynie przemyśleć, jakie rzeczy i kolor ścian wybrać do takiej podłogi - .
Na ścianach fajnie będą wyglądały wszelkie odcienie waniliowego koloru. Szczególnie w przypadku, kiedy mamy meble utrzymane w barwach brązów. Takie połączenie kolorystyczne nada wdzięku i ciepła mrocznej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również postawić na urządzenie pomieszczenia w całości czarno białej, przez to pomalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch kolejnych na biało. Ciekawie będą na ich tle wyglądać meble także utrzymane w takiej tonacji kolorystycznej, ale skontrastowane z ich odcieniami. Stawiajmy tym samym na przedmioty i meble płytki ceramiczne Łódź w tych dwóch kolorach.


Wnętrze będzie wtedy dość eleganckie.
Oryginalnym elementem będą także najprzeróżniejszego rodzaju dodatki w kolorach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi przysłonimy okna. Ciekawym konceptem będą również połyskujące rolety w stalowym kolorze - w najnowszym artykule. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym odcieniu, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt wśród znajomych.

Tags: zasłony, dywan, odcienie