Co musi znaleźć się w twojej kuchni

Posted on 15/05/2019 6:44pm

Wnętrze kuchenne jest miejscem szczególnym w naszym domu. Żadne inne pomieszczenie nie musi być tak funkcjonalne, a estetyka schodzi w tym miejscu na dalszy plan. Dla mnie wartością kluczową jest jak największa ilość miejsca do pracy. Idzie tu przede wszystkim o blaty, które dają nam pole manewru jak też lepsze rozplanowanie pojedynczych działań.

Sprzęt niezbędny.
gotowanie
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Noże – tu zawsze warto wydać parę złotych więcej. Jeśliby nabywać, po tym co mówią nam wytwórcy, mielibyśmy w domku pewnie ok. 20 sztuk noży. Sądzę, iż powinniśmy posiadać 2 większe noże, jeden szefa kuchni (szerokie ostrze, długość około 20-25 cm) i jeden ząbkowany do krojenia pieczywa bądź dojrzałych pomidorów. Jeśli filetujecie w domku ryby, to przyda się specjalny nóż w tym celu. No i małe ostre nożyki - tych musi być parę. Wybierając nóż weźcie pod uwagę wielkość, cenę, grubość ostrza (cienkie bez trudu naostrzyć, jednak prędzej się tępi). Co więcej, nigdy nie kupuję noży ze stopką. Stopka za każdym razem wystaje na krawędź ostrza, przez co trudno ukroić komponent za jednym razem. Im nożyk starszy, tym gorzej, dlatego że ostrze przy ostrzeniu ściera się. Niezbędna będzie osełka bądź stalka.Garnki WMF to konieczny element każdej kuchni - kto by chciał mieć garnki wmf. Piękny wygląd, najlepsze materiały i ergonomiczność to cechy które znamionują produkty WMF. Sagany stworzone zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jaka nie tylko prezentuje się cudownie, ale również chroni naczynia przed zarysowaniami wynikającymi z codziennej eksploatacji. Sagany owe wyposażone zostały w system, jaki umożliwia równomierne rozprowadzanie ciepła w saganie w trakcie pitraszenia.

Następnym niezbytecznym przedmiotem w naszej kuchni są kubły na śmieci SimpleHuman. To niezwykle pojemne a także praktyczne pojemniki.
Kuchnia otwarta na salon
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Mają niezwykle łatwe w użyciu systemu odblokowania i opróżniania. Gustowny charakter zrealizowania sprawi, iż ozdobią twoją przestrzeń. Przechowanie odpadków nie będzie już nieestetycznym problemem. Dozowniki na płyny SimpleHuman pozwolą natomiast z łatwością korzystać z płynu. Wiele z nich jest wyposażonych w funkcję bezdotykowej aplikacji, która jest bardzo praktyczna jak też bardzo higieniczna.

Tags: dozownik, blat, nożyk