Czytaj w jaki sposób pomalować słoiki - to niesamowicie proste!

Posted on 06/03/2019 7:41am

Jesteś fanką świeczek różnych? Idzie jesień, aromatycznymi świeczkami można sobie podrasować nastrój w długie wieczory. A może uwielbiasz robić powidła i inne przetwory na zimę? W obu kwestiach przydadzą ci się eleganckie przyozdobione słoiki.


Jak ozdobić słoik by mógł służyć za osłonkę na świeczkę? Pomogą ci farbki do szkła (kupisz je w wielu sklepach z materiałami plastycznymi albo w
ozdoby do domu
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Internecie), do tego można kupić kilka cekinów, kolorowe szklane koraliki, barwne szkiełka, folię przeźroczystą. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia. Jedyne, o czym należy pomyśleć, to sprawa tego, że materiały nie mogą rozpływać się pod wpływem temperatury. Ponadto zalecam jeszcze kupić kilka ozdobnych tasiemek. Szklany słoik na początku powinnaś wymyć ze wszystkich brudów, idealnie osuszyć ścierką. Jeśli to wykonasz, zaczynasz twórczą pracę- pomysły na udekorowanie słoika!
Może chcesz mieć rewelacyjnie opisane i przyozdobione słoiki na przetwory? Tu sprawa będzie o niebo prostsza. Starczy, że po zrobieniu przetworów, gdy ostygną je ozdobisz. W tym czasie możesz zaprojektować w Wordzie i pociąć etykietki z nazwami zawartości.


W sklepie możesz poszukać trochę folii, albo ozdobną ceratkę i długą tasiemkę. Po wycięciu etykietek przyklejasz je na suche i czyste słoiki, na wieczko przykładasz folię, którą obwiązujesz zaraz pod nim ozdobną wstążeczką. Gotowe! Tak zrobione przetwory ustawiasz na półce w spiżarce. Możesz je także z powodzeniem użyć jako prezent dla kogoś bliskiego.

Jeśli ten wpis jest dla Ciebie ciekawy i masz ochotę uzyskać więcej informacji na ten temat, to została opublikowana pełna treść, którą warto zobaczyć.


Więcej fajnych inspiracji znajdziesz na stronie. Polecam ją gorąco - .

Tags: szkło, przetwory, prezent, naklejki, etykietki