Dekoracje biura i domu

Posted on 01/03/2019 12:20pm

Firma Belldeco powstała z pasji tworzenia i upodobania do pięknych rzeczy. W dużej ofercie Belldeco znajdują się artykuły wyposażenia wnętrz i skwerów. Oryginalne meble, zegary, lampy, donice, lampiony, lustra, ozdoby ścienne i wiele innych.
dekoracje
Author: Agence Tophos
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie wyroby wykonane są ręcznie, z naturalnych materiałów, a propozycję stanowią w znacznej części przedmioty unikalne, wyjątkowe i bardzo twórcze. Meble renomowanej marki Belldeco odróżniają się niebywałą troskliwością o szczegóły i detale co ma oddziaływanie na jakość i luksus użytkowania. Wszelkie meble wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i surowców naturalnych co powoduje, że są to przedmioty o osobistym temperamencie.

Bawialnia to niezwykle reprezentacyjne miejsce w każdym mieszkaniu. Każdy właściciel stara się, by to pomieszczenie było komfortowe, także funkcjonalne. Wybór właściwych mebli, również uważnie dobranych dodatków dekoracyjnych to pokaźne wyzwanie.Piękne meble bielone Belldeco, jakie przyciągają uwagę i kreują we wnętrzach
dekoracje
Author: Home&You
Source: Home&You
szczególny nastrój prowansalski. To co jest szczególnie specyficzne, to piękna barwa dawnej bieli, skontrastowana z barwą prawdziwego drzewa, z powodu której biała barwa wydaje się być jeszcze bardziej głęboka, a usłojenie drewna, jeszcze bardziej widoczne. Nie jest to oczywiście normalny biały odcień, lecz biały poddany zabiegom postarzenia, żeby meblom (porównaj oferty na wyposażenie przedszkoli) z owej kolekcji nadać patyny czasu. Dzięki temu sprawiają wrażenie, jakby pozostały odszukane na strychu rodzinnych siedzib i przywrócone do łask, jako darzone ekstrawaganckim uczuciem wspomnienie przeszłości.

Pasjonaci takiego stylu zwracają również uwagę na eleganckie szczegóły, które subtelnie podkreślają prowansalską estetykę, powodując, że każdy z mebli staje się szczególnym. Żaluzje, jakie Belldeco zastosowało, w zamian standardowych drzwiczek, szykowne okucia, subtelnie wzmacniają charakter sprzętów.

Świetnym dodatkiem będą dekoracje (polecamy również organizacja ślubów) ścienne, obrazy i dekory, także niezwykle ważne w aranżacji lustra. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się też zegary Belldeco.

Tags: meble, obraz, estetyka