Dekoracje biura i domu

Posted on 05/06/2019 7:40am

Firma Belldeco powstała z pasji tworzenia i upodobania do pięknych rzeczy. W dużej ofercie Belldeco znajdują się artykuły wyposażenia wnętrz i skwerów. Oryginalne meble, zegary, lampy, donice, lampiony, lustra, ozdoby ścienne i wiele innych.


dekoracje
Author: Agence Tophos
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie wyroby wykonane są ręcznie, z naturalnych materiałów, a propozycję stanowią w znacznej części przedmioty unikalne, wyjątkowe i bardzo twórcze. Meble renomowanej marki Belldeco odróżniają się niebywałą troskliwością o szczegóły i detale co ma oddziaływanie na jakość i luksus użytkowania. Wszelkie meble wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i surowców naturalnych co powoduje, że są to przedmioty o osobistym temperamencie.

Bawialnia to niezwykle reprezentacyjne miejsce w każdym mieszkaniu. Każdy właściciel stara się, by to pomieszczenie było komfortowe, także funkcjonalne. Wybór właściwych mebli, również uważnie dobranych dodatków dekoracyjnych to pokaźne wyzwanie.

Piękne meble bielone Belldeco, jakie przyciągają uwagę i kreują we wnętrzach
dekoracje
Author: Home&You
Source: Home&You
szczególny nastrój prowansalski. To co jest szczególnie specyficzne, to piękna barwa dawnej bieli, skontrastowana z barwą prawdziwego drzewa, z powodu której biała barwa wydaje się być jeszcze bardziej głęboka, a usłojenie drewna, jeszcze bardziej widoczne. Nie jest to oczywiście normalny biały odcień, lecz biały poddany zabiegom postarzenia, żeby meblom z owej kolekcji nadać patyny czasu. Dzięki temu sprawiają wrażenie, jakby pozostały odszukane na strychu rodzinnych siedzib i przywrócone do łask, jako darzone ekstrawaganckim uczuciem wspomnienie przeszłości.

Pasjonaci takiego stylu zwracają również uwagę na eleganckie szczegóły, które subtelnie podkreślają prowansalską estetykę, powodując, że każdy z mebli staje się szczególnym. Żaluzje, jakie Belldeco zastosowało, w zamian standardowych drzwiczek, szykowne okucia, subtelnie wzmacniają charakter sprzętów.

Świetnym dodatkiem będą dekoracje (polecamy również organizacja ślubów) ścienne, obrazy i dekory, także niezwykle ważne w aranżacji lustra. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się też zegary Belldeco.

Tags: meble, obraz, estetyka