Designerskie meble do ogrodu - sposób na luksusową aranżację strefy przydomowego wypoczynku

Posted on 18/08/2017 10:05am

Kiedy tylko na dworze robi się ciepło i słońce świeci nieco bardziej, z chęcią relaksujemy się na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie bądź balkonie. Pragniemy cieszyć z się świeżym powietrzem i otoczeniem zieleni, w gronie rodziny i przyjaciół.
designerskie meble ogrodowe


Właśnie do takich celów stworzono meble do użytku zewnętrznego.


Meble kuchenne
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com


Lampy z forniru
Author: InniLiving.pl
Source: InniLiving.pl


Producenci mebli ogrodowych oferują stoły, krzesła, ławki, leżaki, hamaki, huśtawki, sofy, fotele oraz skrzynie. W odróżnieniu od wyposażenia domowego, meble zewnętrze zazwyczaj odporne są na niekorzystne czynniki pogodowe, w tym promieniowanie UV, deszcz i wahania temperatur. Wszystko to za sprawą sposobu wykonania mebli - z drewna, plastiku, metalu, technorattanu bądź jego imitacji. Współczesne meble ogrodowe nierzadko wyróżniają się wzornictwem odbiegającym od tradycyjnych modeli. Pośród propozycji producentów możemy znaleźć designerskie meble ogrodowe, dzięki czemu takie wyposażenie będzie odpowiadało oczekiwaniom estetycznym użytkowników oraz łączyło się z estetyką domu. Ogromną popularnością cieszą się designerskie meble ogrodowe hiszpańskich marek, które znane są na całym świecie z awangardowych projektów, wnoszących do ogrodu klimat luksusu. Wykorzystywane są nie tylko w przydomowych ogrodach, lecz także w eleganckich hotelach i restauracjach. Wysokiej jakości surowce i innowacyjna technologia produkcji pozwalają zagwarantować trwałość mebli ogrodowych przy jednoczesnym wydobyciu wysokich walorów estetycznych - meble ogrodowe designerskie.
Designerskie meble ogrodowe świetnie prezentują z dopasowanymi dodatkami, takimi jak ciekawe donice bądź oświetlenie, podkreślające charakter aranżacji. Całość może przypominać niejako formę sztuki współczesnej, która staje się równocześnie oryginalna, praktyczna i komfortowa - Mellow Form.

Tags: ogród, technologia, ciepło