Dodatki do domu w stylu skandynawskim

Posted on 25/12/2018 7:27am


Gdy potrzebujesz konceptu na aranżację dporych, otwartych wnętrz w domu to koniecznie myśl o tym, żeby zaaranżować dom w klimacie rodem ze Skandynawii. Tym sposobem zyskasz wizualnie większą przestrzeń, a także zjawiskowe i jasne wnętrze.
Białe mieszkanie w skandynawskim stylu jest modne od jakiegoś czasu także w naszym kraju.Kapitalnie prezentuje się szczególnie w momencie, kiedy biel połączymy tylko z niewielkimi drobiazgami w barwach grafitu. Wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić na takie kolorystyczne połączenie, bo na bieli widać każdą, nawet najmniejszą plamkę, nie wspominając o kurzu. Dlatego zalecam takie rozwiązanie szczególnie parom, które mają już odchowane dzieci, albo wcale ich nie mają.

Urok takiego pomieszczenia tworzą głównie lekkie, woalowe białe firanki oraz ciekawe drobiazgi, które możemy do mieszkania kupić. Osobiście niesamowicie kocham wszelkiej postaci figurki oraz interesujące, piękne półmiski, albo jasne drewniane misy. W skandynawskiej przestrzeni idealnie prezentują się wszelkiego rodzaju akcesoria ze szkła – może być to prosty wazon na kwiaty, albo totalnie oryginalna rzeźba ze szkła. Oryginalnie i ciekawie wyglądać będzie również barwna poducha na tle białej kanapy. Można także pozwolić sobie na jeden większy mebel w innym kolorze – przyrzekam, że będzie oryginaleni wyglądał.
Modne dodatki na jesień
Author: Dekoria
Source: Dekoria
Wiele konceptów na dodatki i gadżety, które pasują do mieszkania w stylu skandynawskim obejrzałam na stronie . Stwierdziłam nawet, że niejeden pomysł wykorzystam urządzając salon we właśnie budowanym domu.

Tags: mieszkanie, rzeźby, figurki