Dom w stylu retro

Posted on 30/11/2018 12:16pm

Nie wiesz, w jaki sposób umeblować swoje mieszkanie? W tym ciekawym artykule podpowiadamy, że warto wybrać dawne wzorce. Od razu zaznaczamy, że tego rodzaju meble nie są najtańsze, bo najlepiej wybierać antyki. A te, jak wiadomo, sporo kosztują. Jest to więc design dla osób zamożnych, którzy pragną udekorować dom z dawnym gustem, olewając dzisiejsze mody, stawiające przede wszystkim na utylitaryzm.

O ile znasz w swoim mieście ciekawe antykwariaty, przejdź się do nich – czasem można zobaczyć tam prawdziwe perełki. Musisz zakupić eleganckie biblioteczki, gdyż lokum w stylu starym ma posiadać górę książek. Prawda jest okropna, dziś mało kto czyta, a w mieszkaniach zamożniejszych ludzi przeważa fascynacja dobrami materialnymi, a nie strawą duchową. Trzeba rozejrzeć się za starymi skrzyniami podróżnymi, które mogą służyć jako schowek na różne szpargały.

biuro
Author: CROFFT System
Source: CROFFT System
Zakup biurka jest kluczowy. Przed kupnem sprawdź, czy siedzenie przy nim jest miłe (zobacz tutaj). Do biurka warto dorzucić odpowiedni fotel. Rozsądnie jest postawić na model, który idealnie wspiera nasze plecy, dzięki czemu nie będzie groził ból kręgosłupa nawet po wyczerpującej pracy (dodatkowe wskazówki).Inną istotną rzeczą w czasie urządzania gabinetu w domu jest instalacja odpowiedniego oświetlenia. Rozmaite badania naukowe wskazują, że siła i kolor światła posiadają wielki wpływ na funkcjonowanie ludzkiego mózgu. Dlatego powinieneś zdecydować się na takie oświetlenie, które znacznie zmobilizuje cię do intensywnej pracy. Idealnym wyborem jest zakup nowoczesnego światła, w którym można wygodnie regulować moc oraz nawet modyfikować barwy blasku. Tą drogą będziesz mógł wybrać oświetlenie do zadań, przed którymi staniesz, zaglądając na .

Interesujący artykuł? Zatem kliknij w ten link i doczytaj więcej (https://www.wioleks.pl/). Na pewno zaciekawią Cię nowe wątki na ten temat. Będziemy wdzięczni, jeżeli Ci się spodoba.


Tags: meble, Kolor, barwa, antyki, odcień