Dozowniki do mydła w łazienkach publicznych to jeden z warunków higieniczno-sanitarnych, umożliwiające funkcjonalność, a także śliczny design wyposażenia wnętrz

Posted on 07/07/2018 9:12am

Zgodnie z warunkami kontroli sanitarno-epidemiologicznej, akcesoria toalet publicznych muszą zapewniać bezpieczeństwo osób korzystających z tych miejsc. Mydło jako część umeblowania toalet publicznych to fundament, ażeby zachować czystość i sterylność.

Mydelniczka
Author: Madix
Source: Madix
Trzeba zadbać o to, ażeby zredukować ryzyko szerzenia się chorobotwórczych drobnoustrojów, w związku z tym za każdym razem myć dokładnie ręce. Z całą pewnością pojemniki z mydłem gwarantują większą sterylność niż tradycyjne mydło (http://www.swiat-sprzatania.pl/pl/c/Dozowniki-do-mydla-w-plynie/74) w kostkach. Z takiego mydełka korzysta każdy w ubikacjach publicznych, dlatego mogą na nim składować się drobnoustroje.

Zbiorniki z mydełkiem gwarantują także schludność każdej łazienki publicznej. Zdołamy wyróżnić wiele wersji zbiorników, spotykanych w ubikacjach. Dozowniki mydła mogą być wykorzystywane poprzez przycisk czy też dźwignię. Również pojemniki są bezdotykowe, czyli mechaniczne. Funkcjonują one na fotokomórkę oraz dozują odpowiednią porcję mydła. I to jest bardzo perfekcyjne podejście i umożliwia większą higienę umycia dłoni - www.Należałoby podkreślić, że samoczynny pojemnik do mydła, dokładnie dawkuje przeznaczoną dawkę mydełka. Pojemnik posiada także funkcje zaworu odcinającego, dzięki temu mydło (http://swiat-sprzatania.pl/pl/c/Mydla-w-plynie/80) pozostaje w zbiorniku w chwili nie używania go przez ludzi.
Zabezpieczenie to jest bardzo skuteczne oraz nie zostawia zanieczyszczeń na umywalce. Także można zastosować podwójne dozowniki mydła. Jest to bardzo funkcjonalne, w miejscach jak na przykład hipermarkety, gdzie jest ogromna rotacja ludzi, również tych, którzy chcą korzystać z toalety.

Montaż zbiorników jest niezwykle łatwy oraz szybki, umożliwia również użytkowość oraz wygodę. Upraszcza dbanie o zachowanie czystości w dziennych porządkach. Przy okazji różne obudowy zbiorników mogą ukształtować śliczny wygląd wyposażenia pomieszczeń łazienek.

Tags: zabezpieczenie, Wyposażenie, łazienkach, toaletach, bezdotykowe