drabina w mieszkaniu jako dekoracja, dekoracje z drabiny

Posted on 30/11/2018 7:26am

Jak potrzebujesz zmienić wykończenie mieszkania, pragniesz tchnąć w nią odrobinę nowoczesności i świeżego spojrzenia, polecamy pomyśleć o niewielkim szaleństwie. Będzie nim drabina w mieszkaniu jako dekoracja, niezwykle praktyczna i orientalna dekoracja.


Odnowiona drabina
Author: r. nial bradshaw
Source: http://www.flickr.com
Jeśli posiadasz w piwnicy lub w szopie za domem wiekową, nieużywaną drabinę, można wykorzystać ją z powodzeniem do aranżacji wnętrza domu. Dekoracje z drabiny rewelacyjnie będą wyglądać zarówno w holu, jak i w salonie, czy kuchni.

Ganek to wręcz idealne miejsce do przechowywania różnorakich ubrań wierzchnich, czy butów. Może służyć za bardzo interesujący i ciekawy stojak na kobiece buty na obcasie, które zahaczymy o szczebelki. Zyskamy w ten sposób miejsce na podłodze i zmniejszymy bałagan. Wyższe szczebelki możemy zaopatrzeć wieszakami, albo haczykami na których przywiesimy kurtki, czy płaszcze. Obok starczy mała komoda z szufladami na rękawiczki, czapki i szaliki. Wszystko gotowe!


Szukanie oryginalnych aranżacji i konceptów na aranżacje z drabiny możemy zacząć od przeszukania pomysłów, które są w Internecie. Naprawdę, jest ich sporo! Najoryginalniejsze pomysły, jakie mi znalazłam można przeczytać i zobaczyć na stronie jednej z blogerek internetowych – Lovingit. Napisała o tym w swoim poście: .

Sama postanowiłam zaszaleć i zakupiłam drabinę, którą zawiesiłam pod sufitem w mojej mikroskopijnej kuchni.

Masz chęć zbadać taką kwestię nieco dokładniej? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik oraz przeczytaj więcej w tym tekście (http://minio.com.pl/pl/contact-us), który także omawia taką problematykę!

Przywiesiłam doń haki, i zawiesiłam na nich gary i patelnie. W ten sposób uzyskałam miejsce w jednej z szafek. Jako, że mam ich mało – każda wolna jest na wagę złota!

Tags: dekoracja, drabina, pomysły, aranżacja wnętrza