Jak ładnie i elegancko udekorować mieszkanie

Posted on 22/06/2018 11:36am

Współcześnie jest sporo interesujących metod na udekorowanie pomieszczeń domowych, dlatego zdecydowanie warto być na bieżąco pod względem najnowszych trendów w architekturze wnętrz. Teraz warto brać pod uwagę, że wyjątkowo powszechny stał się nurt retro – zwłaszcza w salonie i kuchni, lecz potrafi też wyglądać ładnie w pomieszczeniu dla dziecka.

Efekt można uzyskać na bardzo wiele różnych sposobów, spośród których jednym z najbardziej interesujących jest shabby chic – stylistyka specyficzna dla mebli postarzanych. Nie ma to jednak nic wspólnego z psuciem jakości drewna – technika opiera się na pokryciu drewnianego mebla, na przykład komody, paroma warstwami farby , jak również poprzecieraniu w taki sposób, żeby wszystkie były uwidocznione.półki w szafce
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Shabby chic - - to znakomity sposób nie tylko na nadanie domowemu wnętrzu wyjątkowego stylu, lecz także na uratowanie starych i podniszczonych mebli, ponieważ warstwy farby , a także lakieru znakomicie chronią drewno przed dalszymi uszkodzeniami. Takie meble niewątpliwie spodobają się wielu gościom oraz mieszkańcom, o czym warto przekonać się osobiście.

Wiele osób chce, aby ich mieszkania rzeczywiście się wyróżniały doskonałym gustem i stylem – wówczas stylistyka shabby chic jest doskonałym pomysłem jaki spowoduje że mieszkanie wywoła rzeczywiście świetne wrażenie – przecież dzięki nim można metaforycznie wybrać się do epoki królowej Wiktorii. Urządzanie mieszkania to niełatwe zadanie, ponieważ należy przyłożyć się mocno, nawet do pozornie bagatelnych szczegółów, które wpływają na to, jak widziany jest dom – dlatego też należy starannie wziąć pod uwagę kwestię barwy ścian, zasłon , a także mebli.

O innych sposobach na aranżowanie pomieszczeń warto również poczytać w specjalistycznych magazynach poświęconych aranżacji pokoi , jak również zasięgnąć informacji ze zbliżonych stron www – dzięki temu można przykładowo ujrzeć fotografie z meblami i rekwizytami w stylu shabby chic oraz zainspirować się wieloma interesującymi trendami.

Nie bez przyczyny ludzie doceniają sobie styl retro , a także tego rodzaju dekoracje pomieszczeń – wyglądają przytulnie, wpadają w oko, a jednocześnie są często ponadczasowe. Nic nie potrafi tak ozdobić wystroju domu, jak przepiękne i szykowne dekoracje , a także ładne, praktyczne dodatki – dlatego są to rzeczy o jakie z pewnością warto dbać. Sporo produktów w stylu shabby chic odznacza się bardzo starannym wykonaniem, świetnymi materiałami, ciekawym projektem oraz korzystnymi cenami.

Tags: drewno, meble, Wnętrza, RETRO, vintage