Jak bardzo tanio urządzić kuchnię? Sprawdź tutaj!

Posted on 21/06/2018 6:30pm

Czasem, aby zaaranżować przyjazną i ciekawą przestrzeń nie musimy dysponować grubym portfelem, czy wielkimi środkami na koncie oszczędnościowym. Często wystarczy pomysł i cierpliwość do jego zrealizowania. Jeżeli obecnie szukasz konceptu na to, jak tanio wykonać kuchnię, polecamy tekst.


Jedna z ładniejszych, mega miłych aranżacji kuchennych, którewidziałam, zrobiono w całości z używanych mebli. W czasie studiów wynajmowałam pokój w wielkim lokalu w starej kamienicy.
aneks kuchenny
Author: Allison Stein
Source: http://www.flickr.com
Miejscówka była rewelacyjna! Ścisłe centrum Lublina, do pracy miałam dosłownie 10 minut idąc pieszo, podobnie na rynek. Najciekawsze i rewelacyjne kluby muzyczne i dyskoteki były pod nosem. Ach, było cudnie – szalone imprezy, noce bez snu .

Ale wróćmy do tematu. Mieszkanie, które mieliśmy wynajęte musieliśmy sobie sami wykończyć i umeblować. Spaliśmy na materacach, a w pomieszczeniach mieliśmy tylko stoły do nauki i olbrzymie, olbrzymie szafy. Jednak w przypadku kuchni koniecznie trzeba było wymyślić coś więcej. Właściciel zapewniał nam tylko dwie lodówki i kuchenkę do gotowania z piekarnikiem.


Odnalazłyśmy dzięki temu do rewelacyjne targi, w których w Lublinie można było kupić półki do kuchni, czy jakąś dużą komodę. Dzięki temu kupiliśmy śliczną, starą, rodem z domu babci na wsi, komodę. Samodzielnie wyczyściliśmy ją papierem ściernym, wyłożyliśmy ceratką, i pomalowaliśmy ją na różowo-czerwono. Wyglądała rewelacyjnie, a koszt całości wyniósł jedyne 250 zł!
Inne niepowtarzalne inspiracje znalazłam na stronie prowadzonej przez blogerkę - Loving IT.

Tags: mieszkanie, szafy, lodówki, komoda, lokal