Jak kreatywnie wykorzystać lustra do dekoracji wnętrza?

Posted on 22/06/2018 10:35am

Lustro już dawno przestało być tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia mieszkania. W licznych współczesnych mieszkaniach ma ono już charakter ozdobny.Jeżeli zależy nam na wyjątkowym udekorowaniu pomieszczeń, warto rozważyć zakup lustra na wymiar. W Internecie bez problemu wyszukamy przedsiębiorstwa szklarskie, które świadczą tego typu usługi.


lustro
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Powierzchnia lustra jest wycięta starannie do formy i wymiarów określonych przez zamawiającego. Lustra na wymiar rewelacyjnie dostosują się na przykład do znalezionej w piwnicy albo upolowanej na pchlim targu zdobnej ramy. Możemy je też umocować w toalecie, korytarzu czy sypialni, w bogatej ofercie zakładów szklarskich bez problemu natrafimy na interesujący nas rodzaj. Składać zamówienia można nawet online. Najpierw, wybieramy barwę lustra: czy powinno być srebrzyste, brązowe lub grafitowe.

Potem wskazujemy preferowany kształt: kanciasty albo owalny oraz podajemy parametry na wysokość i szerokość. W trzecim kroku decydujemy, w jaki sposób lustro (więcej na ten temat tutaj) będzie przytwierdzone do ściany. Może zostać przymocowane do ściany lub zawieszone za pośrednictwem kołków. Niektóre przedsiębiorstwa oferują też dostosowane do kształtu lustra ramy –
lustro
Author: Da-Bud
Source: http://www.da-bud.pl
z drewna lub ze srebra. Samo lustro to koszt od około dwustu zł, z kolei czas jego dostawy to kilka dni. Coraz powszechniejsze w polskich domach są także panele szklane.


Przymocowane do ścian w kuchni, łazience lub pokoju, pełnią funkcje dekoracji. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce online sekwencji „panele szklane Wrocław”, otrzymany spis stron zakładów zajmujących się ich wytwarzaniem. Profesjonalne firmy współdziałają z grafikami, którzy pomogą zaprojektować idealny model. Pod frazą „panele szklane Wrocław” znajdziemy także masę ogłoszeń w lokalnej prasie.

Umiejętnie użyte lustra to robiący wrażenie element zdobiący eleganckiego pomieszczenia - http://www.da-bud.pl/oferta. Zrobione na wymiar – dopasują się do każdej powierzchni i ramy. Z kolei panele szklane, udekorowane starannie przygotowaną grafiką, wzbogacą każde pomieszczenie, nadając mu indywidualny charakter.

Tags: szkło, sypialnia, lustro