Jak kreatywnie wykorzystać lustra do dekoracji wnętrza?

Posted on 11/10/2017 12:35pm

Lustro już dawno przestało być tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia mieszkania. W licznych współczesnych mieszkaniach ma ono już charakter ozdobny.Jeżeli zależy nam na wyjątkowym udekorowaniu pomieszczeń, warto rozważyć zakup lustra na wymiar. W Internecie bez problemu wyszukamy przedsiębiorstwa szklarskie, które świadczą tego typu usługi.


lustro
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Powierzchnia lustra jest wycięta starannie do formy i wymiarów określonych przez zamawiającego. Lustra na wymiar rewelacyjnie dostosują się na przykład do znalezionej w piwnicy albo upolowanej na pchlim targu zdobnej ramy. Możemy je też umocować w toalecie, korytarzu czy sypialni, w bogatej ofercie zakładów szklarskich bez problemu natrafimy na interesujący nas rodzaj. Składać zamówienia można nawet online. Najpierw, wybieramy barwę lustra: czy powinno być srebrzyste, brązowe lub grafitowe.

Potem wskazujemy preferowany kształt: kanciasty albo owalny oraz podajemy parametry na wysokość i szerokość. W trzecim kroku decydujemy, w jaki sposób lustro będzie przytwierdzone do ściany. Może zostać przymocowane do ściany drzwi (szczegóły w podanym źródle) zawieszone za pośrednictwem kołków. Niektóre przedsiębiorstwa oferują też dostosowane do kształtu lustra ramy –
lustro
Author: Da-Bud
Source: http://www.da-bud.pl
z drewna lub ze srebra. Samo lustro to koszt od około dwustu zł, z kolei czas jego dostawy to kilka dni. Coraz powszechniejsze w polskich domach są także panele szklane.


Przymocowane do ścian w kuchni, łazience lub pokoju, pełnią funkcje dekoracji. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce online sekwencji „panele szklane Wrocław”, otrzymany spis stron zakładów zajmujących się ich wytwarzaniem. Profesjonalne firmy współdziałają z grafikami, którzy pomogą zaprojektować idealny model. Pod frazą „panele szklane Wrocław” znajdziemy także masę ogłoszeń w lokalnej prasie.

Umiejętnie użyte lustra to robiący wrażenie element zdobiący eleganckiego pomieszczenia - http://www.da-bud.pl/oferta. Zrobione na wymiar – dopasują się do każdej powierzchni i ramy. Z kolei panele szklane, udekorowane starannie przygotowaną grafiką, wzbogacą każde pomieszczenie, nadając mu indywidualny charakter.

Tags: szkło, sypialnia, lustro