Jak nowocześnie i jednocześnie stylowo urządzić swój dom?

Posted on 06/07/2019 7:24am

Moda jest inna co sezon i nie jest łatwo zawsze za nią nadążyć. Niezmienne pozostaje jednak jedno: meble mają być praktyczne i zarazem niebanalne. Jakie modele wybrać, urządzając swoje mieszkanie? Wbrew powszechnemu przekonaniu, designerskie sofy nie powinny być niewygodne. Mit sof wyróżniających się, ale absolutnie niewygodnych już dawno odszedł w niepamięć. Obecnie dużą popularnością szczycą się kanapy o nietuzinkowym designie, ale jednocześnie proste, bez zbędnych udziwnień i , co fundamentalne, wygodne.


ciekawy żyrandol
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Designerskie sofy zazwyczaj możemy rozłożyć, a więc świetnie mogą posłużyć również do spania (). Najczęściej posiadają typowy, prostokątny kształt, chociaż dużą popularnością cieszą się też fasony narożne albo przypominające wyglądem …węża. Z mody nie wychodzą kanapy z miękkich materiałów i ze skóry. Modne kolory? Jak zwykle klasyczny czarny, ale również ciepłe odcienie zielonego, żółtego i jasny błękit.

Tak samo istotne jak miejsce do snu, jest także źródło światła. Do popularności wróciły żyrandole kryształowe, jeszcze niedawno uchodzące za kicz,dziś cieszące się coraz większą popularnością. Sprzedawcy oferują najróżniejsze fasony – od wielopoziomowe aż po skromne, składające się z pojedynczego rzędu. Żyrandole kryształowe (), ze względu na swoją efektowność i niebanalne światło, zalecane są zwłaszcza do salonów i jadalni. Do gabinetów i sypialni możemy wybierać za to designerskie lampy.

Nie zwlekaj, tylko jeśli chcesz zgłębić prezentowany temat, obejrzyj więcej (http://www.czystal.wroclaw.pl/) a z pewnością uzyskasz ważne informacje na ten wątek.

Tak jak w przypadku kanap, mają one nie tylko ciekawie wyglądać, ale i dawać mocny strumień oświetlenia. Zazwyczaj inspirowane są stylistyką vintage, a więc odwołują się do skromnej klasyki, bądź korespondują ze stylem industrial.


oświetlenie pokoju
Author: Christine Warner Hawks
Source: http://www.flickr.com
Z oferty sprzedawców możemy wybierać regulowane lampki podłogowe, dyskretne lampy na biurko albo skromne kinkiety, świetnie pasujące do toaletalbo korytarzy. Designerskie lampy () najczęściej utrzymane są w eleganckiej kolorystyce – czerni, białym lub srebra. Ich projektanci skutecznie dowodzą, że stylowy i niebanalny design może być też funkcjonalny i praktyczny. Idea nowoczesnego designu jest jasna – to on ma służyć użytkownikom, nie odwrotnie.

Tags: lampy, moda, lampki, producenci, sprzedawcy