Jak sobie pościelisz…

Posted on 14/03/2019 12:43am

Łóżko to istotny element wystroju każdego mieszkania. Bez wątpienia każdy z was pamięta, jak sporo zależy od komfortowego miejsca spania.
Każdy z pewnością kiedyś doświadczył uczucia tak zwanego „połamania” po kimaniu w źle wyprofilowanym łóżku. Pokutuje pewien mit, że dobre łóżko powinno być miękkie – rzeczywistość jest taka, że korzystniej sypiać na twardszej powierzchni. Poza tym twardy materac ma znakomity wpływ na formę pleców. Trafnym wyborem są zatem łóżka metalowe posiadające twardy materac. Tego typu meble pełnią dwie istotne funkcje. Przede wszystkim, wyglądają estetycznie, naturalnie o ile zostaną odpowiednio dopasowane do dizajnu mieszkania. Po drugie, dają użytkownikom spokojny sen i ucieczkę od obolałych pleców. Na naszym rynku oferowane są dobre nowoczesne łóżka tapicerowane, które posiadają w pakiecie właściwie dobrane do profilu kręgosłupa materace – to najlepszy nabytek dla osób, które skarżą się na bolesne schorzenia pleców.
Sypialnia, łóżko Zanette
Author: Zanette
Source: Zanette

Dla klientów, którzy najbardziej ze wszystkiego kochają eleganckie meble dla dzieci i rodziców i zazwyczaj sypiają w pojedynkę proponujemy stylowe łóżka drewniane do sypialni pojedyncze. Na rynku można spotkać szerokie spektrum propozycji. Fajnym nabytkiem są łóżka, które zostały zbudowane tak, by wyglądać jak meble, na których sypiali nasi przodkowie sprzed setek lat. Taki zabytkowy mebel świetne koresponduje z pomieszczeniem urządzonym w staroświeckim stylu. Trafnym wyborem jest łóżko z dawnym materacem sprężynowym, jednak nie jest to dobre dla zdrowia.

Łóżka drewniane dla dzieci to staromodne rozwiązanie. Należy pamiętać, że warto nabyć maluchowi łóżko z barierkami, gdyż maluchy zwykle lubią robi sobie przechadzki. Jeżeli włożysz malucha do łóżka z ogrodzeniem, możesz mieć pewność, że nic złego jemu się nie przytrafi. To okazja dla tych rodziców, którzy pragną dostać w czasie dnia albo nocy chociaż chwilkę spokoju od hałaśliwego brzdąca.

Tags: meble, materac, łóżka, łóżko, wyposażenia