Jak zaaranżować niewielkie mieszkanie? Przeczytaj więcej w tekście!

Posted on 26/01/2019 7:32am

Moje mieszkanko należy do najmniejszych, jakie widziałam. Całość to jakieś 22 metry kwadratowe. Na szczęście jestem singlem, więc jest wystarczające.


Ale i tak miałam niemało pracy, by zrobić w nim przestrzeń na kuchnię.
Czasem zastanawiam się, czy podjęłam dobrą decyzję kupując akurat ten lokalik mieszkalny, lecz z drugiej strony po dla jednej osoby dwa trzy pokoje. W przypadku gdy za kilka lat będę chciała mieć rodzinę, to mieszkanie odsprzedam albo wynajmę, a sobie zakupię
kawalerka
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
coś fajniejszego i koniecznie poza centrum miasta. Ale chciałam pisać o tym, jak mieszkam teraz.
Przedpokój umeblowany jest dwoma małymi mebelkami – szafkę na buty (jak każda kobieta mam ich sporo) oraz wieszak na wierzchnie odzienie - .

Dostawiłam do tego również spory kosz na odpadki, bo niestety nie mieścił mi się w kuchni. Meble w całym mieszkaniu, a więc w salonie, korytarzu i aneksie kuchennym są w kolorze olchy miodowej. Lubię ten deseń drewna, to chyba sentyment z dzieciństwa. Do tego potrzebowałam jedynie dobrać odpowiedni kolor ścian. Lubię pozytywne, słoneczne kolory – jestem optymistką. Dzięki temu postawiłam na letnią żółć i zieleń – oba kolory w pastelowych barwach. mieszkanie (zobacz przejrzyj ten adres: partnerzy.pl)


Do tego zdecydowałam się na dodatki w intensywnym pomarańczowym kolorze.

Aby przejrzeć następny frapujący aktualny tekst (https://centrumstyropianu.pl/) na wybrany temat, kliknij w ten link — pod nim znajdziesz więcej informacji.

Tym sposobem moje mieszkanie ma wielkiego powera!
Wiadomo nie było możliwości nie skorzystać w kilku kwestiach z rady architekta – niewielkie mieszkanie, aranżacja jego jest bardzo skomplikowane. Konceptów szukałam również w Internecie, m.in. wiele mi podpowiedziała strona www.

Tags: Internet, pokoje, szafka, olcha