Jakim sposobem zaaranżować lokum w kolorze brązowym kolorze? Sprawdź

Posted on 21/06/2018 8:02pm

Kobiety, które nie lubują się w mocnych kolorach, intersuwnymi albo orientalnymi barwami powinny się w wykańczaniu wnętrz ograniczyć do stonowanych kolorów. Są to kolory bezpieczne, tym samym bardzo eleganckie.


Idealnie wyglądają we wszystkich wnętrzach w mieszkaniu.
Szare mieszkanie (zobacz firma deweloperska) bardzo łatwo jest wyposażyć we wszelakie meble i dodatki. Jest to bowiem neutralny kolor i delikatny. Zależnie od tego, jakie wybierzmy do niego dodatki może być
minimalizm
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
rewelacyjny do pokoi w domu, ale także będzie dobrze wyglądać w biurze w firmie. W zależności od tego, jakie dodatki chcemy mieć, możemy tu postawić na wiklinowe gadżety, albo totalnie inne – np. czarne, czy stalowoszare, grafitowe.

Mieszkanie (zobacz mieszkania na sprzedaż) w brązowym kolorze w przeciwieństwie do szarego będzie z pozoru sporo cieplejsze i bardziej przytulne, niż to pierwsze. Tym bardziej, że w takim przypadku mamy większe pole popisu w wyborze odcienia brązu – znajdziemy tu zarówno ciepłe, piaskowe odcienie, jak i całkiem chłodne, błotniste, czy ziemiste. W tym koncepcie poszukując bibelotów również warto stawiać na wiklinowe kosze, różne drewniane bibeloty, czy drobiazgi znad morza – muszelki, kawałki drewna.


Ładnie będą również wyglądać wszelkie szklane, przeźroczyste drobiazgi – butelki możemy wypełnić piaskiem i kamieniami, albo muszelkami. Będą tworzyć fajną kompozycję.
Więcej takich ciekawych koncepcji na szare albo brązowe mieszkanie znalazłam na stronie. Niektóre z propozycji przedstawionych przez internautkę totalnie mnie zaskoczyły.

Tags: kamienie, drewno, meble, gadżety, odcienie