Meble typu Samba - czym się wyszczególniają i do jakiego pomieszczenia pasują?

Posted on 14/03/2019 9:20pm

Meble systemowe, to odmiana mebli, które mają określony komplet elementów. Takiego typu system umożliwia nam zakup ich wszystkich albo pojedynczych sztuk - warto mieć świadomość, iż te konkretne komplety ukazują się w różnych kolorystykach, które to są w pełni adekwatne do konkretnego systemu.
Nas dzisiaj będzie ciekawił jedynie jednej tego typu system zwany Samba, który ukazuje się w 6 barwach.


plastikowa butelka
Author: David Goehring
Source: flickr.com


Systemowe meble samba, jest to kolekcja mebli w pełni przeznaczonych ponad wszystko do takiego typu wnętrz jakich jak salon czy też pokój dzienny. Owa kolekcja poza napomkniętą w temacie różnoraką kolorystyką, wyszczególnia się także niewiarygodnie łatwymi, zrobionymi z metalu okuciami oraz nawet i ponadczasowym stylem, który pasuje do bardzo wielu wnętrz wspomnianych rodzajów. Sam komplet mebli typu samba składa się z paru elementów, którymi to są: niski i dość szeroki stolik RTV, doskonale komponująca się z nim komoda typu 1D S3, oraz niska komoda posiadająca oznaczenie 2D2SZ S5. W podstawowym uposażeniu wspomnianego systemu odnajdziemy także bardzo łatwą, ścienną półkę a także dość silnie efektowną oraz bardzo pojemną półkę wiszącą, razem z jej odpowiednikiem, czyli wiszącą szafką. Warto mieć świadomość, iż do całego kompletu mamy możliwość także wykupić szafę dwudrzwiowa, a także wysoki regał.
Każdy z wymienionych elementów uposażenia, posiada swój osobisty "przedział", dotyczący samej ilości półek, czy też sposobu ich "zakrycia", a więc samego rodzaju drzwiczek, które to mogą po zasłaniać je kompletnie lub eksponować zza szklanej powierzchni, a nawet i nie zasłaniać ich wcale, albowiem przy danych półkach ma możliwość ich w ogóle nie być. W zależności od ilości elementów komplet ma możliwość wynieść od kilku setek aż do ponad jednego tysiąca złotych.

Tags: kolorystyka, czas, zakup, mebli