Na jakie rozwiązania warto zwrócić uwagę, kiedy zabieramy się do dekoracji ścian? Co należy wiedzieć?

Posted on 19/11/2018 11:31am

Dekorowanie ścian w mieszkaniach to temat szeroki. Możliwości tutaj są spore, dlatego może zająć trochę czasu, by wybrać rozwiązanie najlepsze dla nas. Na które pomysły dobrze jest spojrzeć?
kabina
Author: Pirátská strana
Source: http://www.flickr.com


W kwestii dekoracji ścian dużo zależy od gustu posiadacza lokalu.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Odwiedź niezły serwis, a poznasz więcej danych na omawiany wątek, które na pewno Cię zafascynują.

Niektórym spodobają się wnętrza nowoczesne, innym loftowe, w jakich rządzi stara cegła, a jeszcze komuś innemu klasyczna elegancja - najlepsze dekoracje ze starej cegła. Dobrze jest szukać też różnych inspiracji w internecie, albo w pismach branżowych, które podpowiedzą nam różnego rodzaju interesujące rozwiązania. Również sklepy, jakie zajmują się sprzedażą takich materiałów używanych przy remontach i dekoracyjnych, mogą być interesującą inspiracją, ponieważ w ich katalogach znajdziemy dużo fajnych aranżacji.


stara cegła
Source: http://www.doman.com.pl/
rozwiązanie
Author: Flickr Account Kongress Media
Source: http://www.flickr.com


Kiedy ktoś chciałaby stworzyć na ścianie dosyć wyraźną strukturę, to idealne są płytki gipsowe dekoracyjne - płytki gipsowe, dekoracyjne z IN-STONE. Jest dużo rodzajów tego typu dekoracji, w różnego rodzaju kolorach. Dlatego zawsze możemy dopasować coś idealnego. Dobrze jest natomiast mieć na uwadze to, iż nie możemy przesadzać z ilością takich ozdób IN-STONE. Gdy już wybierzemy tak wyraziste rozwiązanie, to zagospodarujmy jedną ścianę, lub jej fragment tak, by reszta została w miarę prosta. W taki sposób będziemy mieć idealny balans, który sprawi, iż przestrzeń nie będzie się wydawała przeładowana i chaotyczna.


Nawet jeśli zdobienie bardzo nam się podoba, to nie przesadzajmy z jego ilością, gdyż możemy osiągnąć rezultat inny od zamierzanego. Powinniśmy mieć to na uwadze, gdy nam zależy na dobrej aranżacji wnętrza.

Tags: dom, płytki, domu, internecie, przestrzeń