Naprawdę sporą modą cieszą się rolety rzymskie

Posted on 03/10/2018 7:22am

Świetny efekt aranżacyjny dają rolety rzymskie

Obywatele znacznie częściej odsuwają się od tradycyjnych firanek, bo zwyczajnie im się one zaczęły nudzić, poza tym takie firanki nie posiadają nam nic wielkiego do zaproponowania, ponieważ większość z nich przedstawia się w podobny sposób.
Salon w kolorach ziemi
Author: FRANC GARDINER
Source: FRANC GARDINER
Na szczęście niesamowitym rozwiązaniem, które w dodatku jeszcze proponuje nam wspaniały efekt dekoracyjny są rolety rzymskie. Jeżeli są opuszczone chronią nas przed słońcem oraz ciekawskimi osobami z zewnątrz, ale kiedy są podniesione zwijają się w harmonijkę, która świetnie przyozdabia okno. Co więcej są one wykonane z tak delikatnego materiału, że mamy szansę stać się pewni iż nawet spuszczone będą puszczały bardzo dużo światła słonecznego, a więc w naszym domu będzie nieprawdopodobnie jasno, a z drugiej strony są na tyle solidne, że nie powinniśmy się obawiać ich przerwania czy przedarcia, więc będziemy czuli, że zostały to właściwie wydane pieniądze.

Występują w różnorakich barwach

Rolety te są w różnych barwach, więc możemy kupić takie bardzo ciemne, jak i całkiem jasne, a wszystko to zezwoli nam je właściwie dopasować do wyglądu pomieszczenia. Sami też decydujemy jak mocno powinna być zwinięta taka roleta, więc może to stać się swobodna harmonijka tworząca lekkie fale, a może to okazać się zupełnie ciasno podwinięty materiał, który będzie się równo układał. Co ważne, to nawet po ostatecznym zwinięciu rolety nie będą pozostawały najmniejsze zagniecenia i odkształcenia, więc po ponownym spuszczeniu będzie równa oraz gładka, a więc taka jak natychmiast po nabyciu.
Czy ten produkt nie jest dla nas?

Jeżeli namyślamy się w jaki sposób ozdobić okno, to musimy pomyśleć o takim rozwiązaniu oraz odpowiedzieć sobie na pytanie czy ten materiał nie jest wymyślony dla nas? Miękki, a jednocześnie solidny materiał, który możemy swobodnie ułożyć podczas jego zwijania sprawi, że nasze okno (zobacz) co chwilę może się prezentować jakoś inaczej, a co najistotniejsze lepiej nas ochronią przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów, a jednocześnie do pomieszczenia przepuszczą znacznie więcej światła niż zwykłe firanki.

Tags: okna, pieniądze, firanki, rolety rzymskie, harmonijka