Piękne święta – proste inspiracje, które pomogą stworzyć osobliwą atmosferę w tym czasie

Posted on 23/08/2018 7:31am

Święta to wspaniały czas, z wielu powodów. To okres, gdy można więcej chwil spędzić wraz z rodziną, poczuć wyjątkową atmosferę, porozmawiać przy rodzinnym stole. To również piękny okres, ponieważ zewsząd świat wygląda nieco inaczej. Raz za sprawą białego śniegu, który ma wpływ na ten wyjątkowy klimat, a dwa, z powodu świątecznych dekoracji, które wykorzystuje się zarówno w mieszkaniach, jak i w publicznej przestrzeni.


naklejka na szybie
Source: pixabay.com
Niekiedy wystarczą niewielkie detale i drobiazgi, by stworzyć piękny, świąteczny klimat. Można wykorzystać chociażby świąteczne naklejki na szyby (naklejki na szyby), które zresztą można mocować w różnych innych miejscach, jak chociażby panele szklane (masz więcej pytań?) (panele szklane na zamówienie) czy okna w domu. Rzecz jasna nie warto przesadzać, by końcowy rezultat nie był za bardzo kiczowaty. Przesadny nadmiar tego rodzaju ozdób może spowodować efekt przeciwny niż pierwotnie chcieliśmy, dlatego warto dobierać naklejki z namysłem. Tego rodzaju rozwiązanie jest niezwykle wygodne, a równocześnie tanie. Zwykliśmy sądzić, że wszelkiego typu dodatki aranżacyjne zazwyczaj sporo kosztują, jeśli faktycznie mają być solidne i zapewniać ciekawe efekty. Tymczasem cudowny świąteczny klimat podkreślić możemy za pomocą zwykłych naklejek, które kosztują grosze, a jak najbardziej podkreślają świąteczny nastrój. Wykorzystują bowiem rozliczne motywy, które ze świętami kojarzą nam się na pierwszy rzut oka, jak na przykład Mikołaja, bombki, czy prezenty. Wybór jest rzeczywiście duży, dlatego nie będziemy mieć z nim problemów. Oczywiście, na rynku kupimy zarówno proste naklejki, jak i te bardziej wyrafinowane, świecące, czy posrebrzane, naklejki 2D lub 3D.


panel szklany
Author: Lorenzo Massacci
Source: http://www.flickr.com
Warto wypróbować rozmaite rodzaje, gdyż efekt może być za każdym razem inny. Naklejki to poza tym świetny pretekst do tego, żeby więcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi. One uwielbiają tego typu rozwiązania. Ochoczo pokażą nam miejsca, w których widziałyby Mikołaja, bądź świąteczne aniołki, dlatego to właśnie im warto dać pierwszeństwo głosu pod tym względem. Gdzie dostaniemy świąteczne naklejki na szyby? Już w standardowych marketach, które w czasie zbliżających się świąt udostępniają tego typu produkty. Ponadto zamówimy je również w sklepach papierniczych i rzecz jasna w internecie, wraz z innymi dekoracjami świątecznymi. Więcej możliwości znajdziesz na stronie .

Tags: motyw, klimat, efekt, rozwiązania