Pomysły na mieszkanie z wystrojem z palet.

Posted on 21/06/2018 8:43pm

Poszukujesz konceptu na niskobudżetowe zaaranżowanie mieszkania studenckiego? Dobrym pomysłem będzie wnętrze z meblami z palet. Będzie podobać się szczególnie studentom z artystycznym usposobieniem.


Mieszkanie studenckie
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Koncepcje na meblościankę z palet dają spore pomysły wymyślania ciekawych wyposażeń pomieszczeni. Pomyśl – masz możliwość tym sposobem zrobić również łóżko! Wystarczy, że w Internecie zakupisz miękki materac. Zależnie od kwestii, czy jest on dla jednej, czy dla dwóch osób dobierasz ilość palet na dół. Optymalną wysokością łóżka będzie taka, kiedy w momencie, gdy na nie siądziesz będziesz mieć nogę w kolanie zgiętą pod kątem prostym. Będzie wtedy łóżko niezwykle fajne także wtedy, podczas gdy będzie miało być do siedzenia. Mamy możliwość z powodzeniem zrobić z nich także komplet wypoczynkowy, na którym siądziemy wraz z gośćmi. Wystarczy z 3 palet zrobić fotel – dwie powinny być na dole, a trzecia jest oparciem. Wystarczy położyć nań dużą poduchę, już mamy wygodny fotel. Sporo rewelacyjnych pomysłów odnajdziesz na stronie .


Nim jednak zabierzemy się za zbijanie mebli z palet, należy je wyczyścić, wyszorować papierem ściernym i pomalować drewno. Unikniemy tym sposobem szybkiego brudzenia się drewna, a także nieprzyjemnego wbijania się drzazg w nasze ciało. Palety można oczywiście pozostawić w normalnym odcieniu drewna, a możemy także pomalować niektóre jej elementy w intensywne odcienie. Nadamy w ten sposób pomieszczeniu energii i poweru. Mądrze przemyślmy jednak kwestię, jakie kolory nadamy deskom – musi to idealnie łączyć z kolorem ścian i pozostałymi meblami, albo dodatkami. Wtedy będziemy mieli idealne, stylowe wnętrze.

Tags: meble, mieszkanie, aranżacja, meblościanka, meble z palet