Poszukujesz interesującego rozwiązania dla mieszkania? Wybierz rośliny w nowoczesnych donicach!

Posted on 15/04/2019 8:02am

Elegancki dom wymaga atrakcyjnych i będących na czasie ozdób. W trakcie aranżacji pokojów mieszkalnych lub biurowych, jak również otoczenia wokół domu, najlepiej sprawdzają się artykuły o uniwersalnej postaci oraz wysokiej trwałości. Z tej przyczyny warto kupować rzeczy wysokiej jakości, które mogą kosztować więcej, lecz z pewnością będą służyć dłużej i zachwycą swoim pięknem.

kwiaty w doniczkach
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Ciężko wyobrazić sobie dom bez roślin

Podczas wybierania dekoracji do domu, wielokrotnie boryka się z problemem, które przedmioty będą odpowiednią ozdobą dla pomieszczenia, czy będą to obrazy, ładne bibeloty lub rzeźby. Nie patrząc na to, jaki styl się lubi, trudno wyobrazić sobie dom bez roślin.

Dzięki nim pokoje zyskują na świeżości wizualnej, ale mają one wartość również dla samopoczucia, bo dzięki nim powietrze robi się wilgotniejsze i przyjemniejsze. Z chwilą gdy przynosi się do mieszkania rośliny, pojawia się następny dylemat, ponieważ trzeba wybrać pasujące donice lub inne pojemniki, w których się je umieści - donice.home.pl/pl/c/Donice-prostokatne-i-kwadratowe/125.

Pojemnik na kwiaty w roli komfortowego, ale również modnego elementu designerskiego

Donica nie powinna być jedynie naczyniem, w którym umieszczona zostanie ozdobna roślina, lecz równie dobrze może upiększać wnętrze na równi z nią. Przy wyborze donicy uwzględnić należy nie tylko jej reprezentacyjny design, ale również wielkość i tworzywo, z którego została wykonana.

dekoracyjna doniczka
Author: Hirotomo.SABETTO
Source: http://www.flickr.com
Jedynie dobrze dobrana donica zapewni optymalny wzrost roślinności i jej doskonałą formę. Jeśli zatem chce się, by zielone elementy stanowiły elegancki i wypielęgnowany motyw we wnętrzach, warto zakupić odpowiednią donicę. Wzorcem może stać się lechuza cubico (donice.home.pl/pl/c/Lechuza-Cubico/3), która odznacza się pięknym i współczesnym designem, a dzięki fachowemu systemowi nawadniania dba o rośliny, nawet jeśli lokatorzy mieszkania wyjeżdżają na dłuższe wakacje - zobacz przykłady.

Modne, solidne, a przy tym inteligentne

Doniczki Lechuza Cubico wykonane są z polipropylenu, co zapewnia ich wybitną odporność na działanie czynników zewnętrznych. Są doskonałe zarówno we wnętrzach mieszkań, jak i na tarasach czy w ogródkach. Są odporne na siłę minusowych i wysokich temperatur, nie wyginają się i nie tracą odcienia pod wpływem promieniowania. Są wyposażone również w specjalny zawór, który chroni przed nadmiarem wilgoci. Dobrany do donicy system podlewania, zapewnia wygodę i pozwala opuścić dom nawet na dłuższy okres bez strachu, że rośliny uschną.

Tags: Wnętrza, donica, rzeźby