Szukasz inspiracji na upiększenie swojego mieszkania...?

Posted on 23/06/2018 7:14am

Nie posiadasz koncepcji na pomieszczenie? A może nie wiesz jakie kolory dobrać? W obu przypadkach dobrze jest postawić na klasykę. Wykończ sobie zatem salon czarno biały. Taka stylizacja jest w pierwszej kolejności elegancka, a po drugie ponadczasowa.

Wnętrza
Author: www.dekoral.pl
Source: www.dekoral.pl
Nietrudno także wybrać do niej drobiazgi. Zastanów się tylko, jakie pomysły kolorystyczne w kwestii ścian chcesz wybrać. Osobiście, najbardziej lubię pokoje gdzie trzy ściany wraz z sufitem są białe, a czwarta zaś czarna – możemy na niej przywiesić trzy czarno białe fotografie w (koniecznie!) białych ramkach. Do tego skontrastujmy ją z białą, wielką komodą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/bialy-sekretarzyk-biurko-w-stylu-rustykalnym-120005-p-134.html) i smukłą, stojącą lampą. Pozostałe meble zaś kupmy czarne i białe - pokój czarno biały. Na kremowej podłodze dajmy dwa niewielkie, czarne dywaniki. Na jednym z nich ustawmy bialutki stoliczek kawowy.

Komplet do wypoczynku zalecam w kolorze perłowej bieli. Czarny będzie mocno niepraktyczny – konkretnie będzie się na nim odznaczał kurz, tak jak na klasycznej bieli. Kiedy już mamy wybrane wszystkie meble podstawowe, możemy skupić się na dodatkach. Najlepiej będą pasować szare. Można postawić na wysoki wazon, kilka mis różnej wielkości, kosz na owoce. Jeśli potrzebujemy się jednak ograniczyć do tylko dwóch kolorów, interesująco będzie prezentować się zestawienie ich ze szklanymi, przeźroczystymi dodatkami - sprawdź koniecznie.


Takie wnętrze niewątpliwie będzie bardzo eleganckie. Miejmy w pamięci, że na białych i czarnych meblach bardzo szybko zauważalne są wszystkie zabrudzenia. Przez to będziemy musieli częściej patrzeć na czystość i częściej sprzątać. W przypadku gdy przewidujemy częste odwiedziny większej ilości osób, radzę przemyśleć nad nabyciem rozkładanego stołu. Powinien pozwolić na zorganizowanie przyjęcia. Zastawę stołową także możemy kupić w kolorze czarnym i białym!

Tags: fotografia, stół, kurz