Przenieś się do słonecznej Prowansji

Posted on 07/04/2019 7:37am

Cechą która szczególnie podkreśla charakter stylizacji wnętrz w stylu prowansalskim jest elegancja i luksus. Wnętrza tego typu zwracają uwagę wyszukanymi dodatkami, dzięki którym uzyskujemy niezwykle uroczy klimat. Jest to całkowite przeciwieństwo surowych, prostych linii i wszechobecnego w stylu nowoczesnym minimalizmu. W jaki sposób osiągnąć elegancki, nawiązujący do malowniczej Prowansji klimat w naszych domach?
artykuły dekoracyjne
Source: www.morguefile.com
W salonie, będącym miejscem odpoczynku oraz długich rozmów z najbliższymi, harmonia jest szczególnie wymagana. Na skute tego, decydując się na meble do salonu, stawiajmy na komfort i funkcjonalność. Miłośnicy stylu francuskiego mają ułatwione zadanie ponieważ w naszym kraju jest nam dane kupić meble i dodatki kultowej marki Colette - . To meble, które jak żadne inne sprzyjają błogiemu nastrojowi. Główną inspiracją do powstania kolekcji był klimat gorącej Prowansji.

Każdy mebel stworzony został z wielką pasją i kunsztem, co czyni go oryginalnym i prawdziwym dziełem sztuki.

Czy obecnie szukasz czegoś ciekawego na omawiany wątek? Jeśli tak, to zgłąb informacje dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę (https://umstahl.pl/).

Meble Colette wniosą romantyczny nastrój do pomieszczeń, w których za inspirację służy sielski styl rustykalny, prowansalski, oraz wysublimowany styl francuski czy tak modny od paru lat shabby chic. Style te wspaniale się ze sobą wiążą, czego efektem jest jasne, lekkie wnętrza. Meble --> domartstyl.com/pl/produkty/zapowiedzi/ - i artykuły dekoracyjne Colette stanowią znakomite wyposażenie wnętrza salonów,
artykuły dekoracyjne
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com
sypialni, domowych biur czy kuchni. Dzięki temu, że łączą w sobie tradycyjne formy z neutralną kolorystyką posłużą długi czas, albowiem klasyka nigdy się nie starzeje. To meble dla ludzi, którzy po prostu lubią obcować z pięknem.
Ogólna kolorystyka pomieszczeń aranżowanych w stylu francuskim jest pastelowa, jasna i delikatna. Na podkreślenie zasługują wszystkie okna i przeszklenia. Do wykończenia ścian proponuje się jasne tapety tudzież boazerię w mlecznym kolorze.

Finezyjne wykończenie mebli Colette, ich nieprzemijający styl, urok wiszących na ścianie artykułów dekoracyjnych - wszystko to będzie miało wpływ nie tylko na ciekawy styl mieszkania, ale głównie na samopoczucie domowników.

Tags: meble, dekoracje, stylizacja, tapeta