Przytulne oraz praktyczne pufy, które pomogą się zrelaksować

Posted on 07/06/2019 7:11am

Pufy stanowią świetne uzupełnienie umeblowania sypialni, pokoju dziecinnego, przedpokoju czy też salonu. Bardzo dobrze sprawdzają się też w stylowych pubach oraz klubach. To idealny mebel, dla tych klientów cenią komfort, elegancję i praktyczność.

pufa w salonie
Author: Tubądzin
Source: Tubądzin
Pufy pikowane mogą być prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Oprócz tego poprzez swój wygląd dodadzą pomieszczeniu przytulności. Obszyte są tkaninami, które nie są trudne do utrzymywania w czystości. Najczęściej ozdabiane są błyszczącymi dodatkami w postaci guzików ze szkła, lub też ćwieków tapicerskich. Pufa położona w salonie przy fotelu może służyć jako podnóżek. Natomiast dwa meble ułożone razem mogą utworzyć podłoże pod szklany blacik. W sypialni może służyć jako podręczny stolik, natomiast w przedpokoju pufa jest pomocna, gdy zechcemy usiąść i nałożyć buty. Pufy z otwieranym siedziskiem doskonale sprawdzają się w pokojach dziecięcych. Ich pojemnik można wykorzystywać do przechowywania rozmaitych drobiazgów.pufa barokowa
Author: Calvado.pl
Source: Calvado.pl
Na rynku dostępne są pufy w rozmaitych kształtach: okrągłe, kwadratowe, na nóżkach oraz otwierane. (sprawdź ofertę na pufy do salonu). Producenci oferują także pufy w różnych stylistykach. Głównie stworzone są z ekologicznej skóry, naturalnej lub też zamszu. Pufy możemy zakupić praktycznie w każdym kolorze. Pufy pikowane głęboko najlepiej wyglądają w sąsiedztwie gładkich, jednokolorowych tkanin. Dołki powstałe z pikowania tworzą interesującą fakturę. Pufy pikowane delikatnie dobrze prezentują się z tkaninami we wzorki. Czasem zdarzy się, że gdy odwiedzą nas goście, brak jest wystarczającej ilości siedzeń. W tym wypadku świetnym rozwiązaniem będą pufy. Można je ustawić w dowolnym miejscu, gdyż są nieduże i lekkie. Dzięki pufom od razu możemy przysiąść się do stolika.

Dobrze dobrane pufy odnajdą zastosowanie nie tylko w bogatych wnętrzach w stylistyce glamour, ale także w stylu klasycznym, vintage lub też skandynawskim. Ten praktyczny oraz miękki mebel pomoże ci się odprężyć po długim dniu.

Tags: meble, sypialnia, przedpokój, glamour