Renowacja łazienki nasuwa skojarzenie z nieziemskim koszmarem , jednak zaczynając go musimy mieć świadomość, że oprócz kafelek musimy kupić meble

Posted on 08/08/2016 10:28am

Gdy decydujemy się na odnowienie łazienki najczęściej myślimy, że zajmie nam to nie więcej niż 2 tygodnie. Później przekonywujemy się, że karmiliśmy się mrzonkami i nieżyciowymi przeświadczeniami. Remonty zawsze się przeciągają, ale ich zwieńczeniem jest fantastyczne, nowiuteńkie pomieszczenie.
zestaw wypoczynkowy w salonie
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Płytki to z reguły pierwsza rzecz, o której dumamy, gdy rozpoczynamy remont. Następnie raz po raz kontemplujemy co będzie pożyteczne - wanna czy prysznic? Jednakże pod koniec odświeżenia to szafki łazienkowe zajmują naszą głowę. Zazwyczaj nie możemy się zdeklarować, gdyż meble do łazienki są sprawą ważną - prawdopodobnie będziemy zmuszeni na nie spoglądać przez kolejne kilka lat.


Meble do łazienki mogą być rozmaite. Wybór jest ogromny. Nie tylko w kolorze, ale również w rodzaju. Szafki łazienkowe są stojące lub wiszące. Niewykluczone, że może być w nie wkomponowane również lustro. Poza tym dochodzi oświetlenie. Ono również jest częścią mebli. Kłopot uwidacznia się wtedy, kiedy nasza łazienka jest niestandardowych wymiarów lub bardzo mała. Jesteśmy wtedy zmuszeni, aby zastanowić się nad nabyciem mebli na zamówienie, co nierzadko w sporej mierze zwiększa ich koszt. Za to zestaw, który dostaniemy w każdym calu będzie spełniać nasze oczekiwania.


Mimo iż łazienka zazwyczaj jest małym pomieszczeniem w domu, trzeba zadbać o jej doskonały wygląd. Tak abyśmy zachowywali się w niej jak w prywatnym, komfortowym SPA. Jednocześnie musimy pamiętać, że łazienka musi być także funkcjonalna.

Tags: model, wygląd, noc, domu, wymiar