Rolety „dzień-noc” - element dekoracyjny okien oraz efektywne osłony przeciwsłoneczne

Posted on 27/08/2018 7:13am

Rolety dzień-noc pełnią dwie znaczące funkcje. Po pierwsze są one kapitalną dekoracją w domu lub mieszkaniu, a po drugie doskonale sprawdzają się w roli osłon przeciwsłonecznych. Rolety osiągalne są współcześnie w różnorodnych wzorach i odcieniach, dzięki temu możemy dopasować wyborne do aranżacji domu czy mieszkania.

Roleta
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Przedstawiają się gustownie, atrakcyjnie i stylowo. Powodują, że wnętrze nabiera charakteru oraz niepowtarzalnego wyglądu. Nie można odmówić im też praktyczności. Ich kluczową zaletą jest to, że świetnie odbijają światło słoneczne. Dzięki temu nawet w duszne dni w domu bądź mieszkaniu jest znacznie chłodniej. Ochraniają przed słońcem oraz wrogim promieniowaniem. To samo wolno ogłosić o innych osłonach przeciwsłonecznych - żaluzjach lub roletach klasycznych. Czym więc różnią się rolety dzień-noc od innych rodzajów osłon okiennych? Najlepiej zobaczyć przykłady pod tym linkiem (pod tym linkiem).

Rolety dzień-noc wolno używać w dwojaki sposób, albowiem umożliwiają one całkowite albo jedynie fragmentaryczne zaciemnienie pomieszczenia. Możemy więc w pojedynkę zdecydować czy pragniemy zupełnie zaciemnić wnętrze domu/mieszkania czy też zależy nam na łagodnym świetle wpadającym przez rolety. Jest to współczesny i nadzwyczaj pomysłowy system rolet, i właśnie z tej przyczyny cieszy się on tak rozległym zaintrygowaniem. W roletach tych decydującą funkcję odgrywa zastosowana tkanina, która składa się z naprzemiennych pasów - przeziernych i blokujących światło. Rolety teRolety (pod tym linkiem)dają przeróżne wymiary, odcienie, a także systemy montażu. Stanowczo można rzec, że przynależą do jednych z bardziej słynnych systemów osłon przeciwsłonecznych. Do tego pasują do każdego wnętrza, nadając mu stylu i nieszablonowości.Jeśli zależy Ci na intrygującej dekoracji, która zarazem okaże się użyteczna i efektywna, to wybierz rolety dzień-noc. Ewidentnie cudownie sprawdzą się one również w Twoim domu lub mieszkaniu. Zapoznaj się z okazałą i fascynującą ofertą firm, jakie zajmują się sprzedażą osłon okiennych. Większość renomowanych i profesjonalnych sklepów w swoim asortymencie posiada rolety dzień-noc, wskutek tego nie będziesz mieć problemu z ich sprawunkiem.

Tags: mieszkania, żaluzje, system rolet