Rolety dzień noc z sukcesem mogą zastępować normalne firanki

Posted on 15/02/2018 7:37am

Rolety dzień noc dla tych, którzy nie uwielbiają firan

Czasem jest tak, że ktoś nie pragnie zawiesić we własnych oknach firan, bo zwyczajnie za nimi nie przepada oraz uważa, że jest to zbędny koszt. Takie jednostki muszą sprawdzić jak fantastyczną propozycją są rolety dzień noc.
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Mogą one zastąpić zwykłe firanki, gdy to w całości są przezroczyste, mogą też dobrze osłaniać wnętrze naszego mieszkania przed słońcem, jeśli przemienimy ich ustawienie, a przy wyborze trzeciej opcji ich ułożenia możemy powodować, że w pokoju będzie zupełnie ciemno. To wszystko powoduje, że takie rolety nie tylko świetnie zastępują firanki i zasłony, lecz jeszcze wypełnią główną funkcję rolet, więc dokonujemy jednego wydatku, a niejako otrzymujemy trzy produkty w jednym.Wspaniale możemy ubrać nimi okno

Ponieważ takie rolety są w różnych kolorach, to mamy szansę je idealnie zastosować w czasie projektowania pomieszczeń, a co się z tym łączy, mamy szansę za ich pomocą udekorować tak okno, żeby pasowało do wyglądu całego pokoju. Co więcej są one wytrzymałe, więc możemy stać się przekonani, że nawet jeżeli dzieci będą się bawiły ich zasłanianiem i odsłanianiem, to nic niedobrego nie będzie się z nimi działo. Wielu architektów pomieszczeń poleca zastosowanie takich rolet, bo jest to rozwiązanie bardziej nowoczesne, które świetnie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych, a jednocześnie jest tanie, więc każdego na nie stać. W dodatku w łatwy sposób mamy szansę odmienić wygląd pomieszczenia, nie używając do tego firanek, które praktycznie mamy szansę spotkać wszędzie.


Jest sporo filmików które udowadniają jak to funkcjonuje

Jeżeli jesteśmy zainteresowani w jaki sposób działa taka roleta, to wystarczy, że poszukamy w sieci odpowiednie filmiki, wówczas będziemy mieli szansę zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje oraz jaki efekt jesteśmy w stanie zyskać przy pomocy takiej rolety. Kiedy to sprawdzimy, to nie będziemy posiadali wątpliwości, że nasze okna też powinniśmy przyozdobić taką roletą.

Tags: okna, wnętrze, zasłony, rolety, firanki, materiały