Sądzisz, że szary kolor ścian w mieszkaniu jest nieinteresujący? Sprawdź z czym można łączyć szary kolor!

Posted on 14/12/2018 12:19pm

Szarości zdecydowanie nie są moją ulubioną kolorystyczną wersją pomieszczeń. Jednak stylizacje w tych odcieniach są bardzo często fotografowane w gazetach i blogach poświęconych tematyce wykończenia i aranżacji wnętrz.

Szarości są uznawane za eleganckie, super nadają się do salonu, sypialni czy aneksu kuchennego. Równie efektywnie będzie wyglądać jedna ciemna ściana - link do strony - w pokoju dziennym. Szarość ścian możemy skontrastować z bielą mebli, albo ich czernią. Pomimo tego, że szarości są stonowane barwy, z powodzeniem stosować je można przy aranżacji przytulnego wnętrza.
stonowane wnętrza
Author: Tessa Sheremeta
Source: http://www.flickr.com
Całość zależy od tego, jakich dodatków użyjemy. Kilka fajnych inspiracji odnajdziesz na .

Moje ulubione połączenie kolorystyczne to zestawienie szarych odcieni z beżami i odcieniami waniliowego koloru. Twierdzę je za absolutnie najciekawsze, tworzące bardzo miłą, ciepłą przestrzeń. Dwie intensywniej pomalowane ściany proponuję złożyć z dwoma w odcieniu kawy z mlekiem. Do tego dobierzmy panele w delikatnym kolorze, może być także to wybór po prostu podłogi z drewna. Świetnie będzie na niej wyglądać gruby dywan dywany wełniane nowoczesne wzory z frędzlami. Możemy wybrać wzór o tym samym kolorze, a możemy pomarzyć o dwu, albo trzykolorowej kompozycji.Do takich połączeń kolorystycznych świetnie będą pasowały różne dodatki ze stali. Jest możliwość pomyśleć również o wazach ze zrebra, czy półmiskach. Ze smakiem dobierajmy kolory. Myślę, że ciekawie może rozweselić mieszkanie pojedynczy wielki mebel, np. oryginalny wiszący fotel, albo hamak - więcej na blogu Lovingit. Będzie to doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku. Pamiętajmy, by zaraz przy nim był mały stolik kawowy, talerzyk z ciastkiem i książkę.

Tags: wnętrze, kompozycja, dodatki, fotel