Sofy z narożnikiem, to niezastąpione i wypełniające wnętrze wyposażenie, nadające się do każdego stylu mieszkania.

Posted on 11/06/2019 4:21am

Być może, każda z kobiet dawniej pragnęła by stać się właścicielką domku. Takim upragnionym domem może być dom zbudowany z ekologicznych materiałów, zdrowych i przyjaznych przyrodzie. Drewniany dom sprawia, że w jego wnętrzu tworzy się swoisty mikroklimat. Naturalny dom to miejsce, gdzie po trudnym dniu w firmie możemy oddychać pełną piersią. Taki drewniany dom żyje razem z nami. Drzewo jest materiałem, posiadającym zdolność samoregulacji wilgotności, równocześnie zapewniającym energię w zimie i relaksujący chłód w gorące dni .

Do domu z drewna zapewne będzie pasował styl country.narożnik Wajnert z funkcją spania
Source: www.Wajnert.pl
Poznać styl wiejski można bez trudu, trzeba tylko zadbać o standardowe dla niego drobiazgi, łączące ze sobą barwy ziemi i ekologiczne tkaniny takie jak len, drewno czy kosze wiklinowe. Niewiele trzeba by taki styl uzyskać. W domu rustykalnym panuje prostota, wygoda i trwałość. W pokoju dziennym, wystawnej części wiejskiego wnętrza, miejscu spotkań ze znajomymi i bliskimi trzeba postawić na jeden najważniejszy ale górujący detal - narożnik. Pasujące narożniki powinny być typowe, wykonane z harmonijnej i delikatnej tkaniny.

Warto postarać się też o oryginalny, skórzany narożnik w ciemnym kolorze.

Będzie idealnym wypełnieniem – na zasadzie kontrastu, dlatego sprawdź wajnert.pl. Do tego fantazyjne poduszeczki w folklorystyczne wzory, które uwydatnią wiejski styl domu. Niepowtarzalny narożnik, będzie niespotykaną dumą wnętrza, zapewniając wyjątkowy komfort wypoczywania. Dzięki temu wnętrze zdobędzie nutkę elegancji i przykuje wzrok odwiedzających gości. Gustownie dopasowane dodatki sprawią, że mieszkanie otrzyma wyjątkowy klimat salonu w stylu country. Właściwie ozdobione dekory ocieplają wnętrze i zrobią je intymnym.

Tags: dom, styl, spotkanie, gość