Spraw sobie mieszkanie według naszych propozycji! Mieszkanie w hiszpańskim stylu na wyciągnięcie ręki!

Posted on 09/03/2019 8:00am

Kiedy chcesz zachować pamięć urlopu na dłużej, cieszyć się klimatem rodem z śródziemnomorskich plaż wyposaż sobie hall w klimacie hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to niezwykle proste, a wszelkie potrzebne do wyposażenia bibeloty znajdziesz w sklepach meblowych.


W Polsce jest pełnia jesieni. W wielu miejscach jest kolorowo od liści, na cmentarzach palą się świeczki… Wieczory stały się nieznośnie długie, i chyba lada dzień przyjdzie Boże Narodzenie. I choć przepadam za magię gwiazdki, ciągle wzdycham za latem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź blog o wnętrzach). Był to piękny urlop, pełen nic nieróbstwa i odpoczynku. Wymarzyłam sobie, że powinniśmy trochę odnowić wygląd mieszkania – może razem postawię na mieszkanie [mieszkania na sprzedaż w poznaniu] w stylu hiszpańskim?
projekty wnętrz
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Od razu włożyłam płaszcz i pogoniłam do supermarketu. Mam go bardzo niedaleko domu, byłam pewna, że są w nim w tym tygodniu wrzosy niedrogo. Zabrałam kilka doniczek i osłonek na kwiatki, położyłam na parapecie.

Kliknij ten odnośnik, a zobaczysz, że znajdujące się tam wpisy z serwisu (https://swiat-sprzatania.pl/odswiezacze-powietrza) zainteresują takie osoby, które zafrapowane są analizowaną tutaj kwestią.

Wyjęłam z dołu szafy mój ulubiony orientalny pled, którym czasami zarzucam na fotel, do tego dwie poduszki na jaśki w orientalnym klimacie, i już w mieszkanku było trochę hiszpańskiego klimatu. Mam kilka sporych kamieni przywiezionych z hiszpańskich plaż, do tego drewniana rama na lustro i wszystko gotowe!


Dodatkowych koncepcji poszukiwałam bezskutecznie i długo w Internecie. Nie jest wbrew pozorom proste odnaleźć w terabajtach bezużytecznych śmieci konkretne źródło informacji. W końcu mi się udało, po raz kolejny niezawodny okazał się blog Lovingit. Polecam jej wpis o śródziemnomorskim klimacie - ! . Jest świetny, a wszystkie przedmioty można zakupić w Internecie!

Tags: mieszkanie, parapet, pomysły, inspiracje, koncepcja