Stylowe mieszkanko w kamienicy

Posted on 09/02/2019 7:39am

Stare kamienice w wielu miejscowościach w Polsce wprawiają mnie w prawdziwy zachwyt i rozmarzenie. Totalnie bym pragnęła znaleźć w którejś z nich w przyszłości swoje mieszkanko. Faktem jest to, że marzenia są po to, by je spełniać. Tymczasem dziś u mnie interesujący temat – aranżacja mieszkania w kamienicy.
kamienica
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Zapewne zastanawiacie się, co tak lubię w starych kamienicach? Po pierwsze ich interesująca architektura i piękne, zdobione wykonanie. Dostojność kamienicy przecież nie wadzi wykończyć pomieszczenie mieszkania w klimacie nowoczesnym! Choć ja osobiście chciałabym, żeby wnętrze w moim przyszłym mieszkaniu w kamienicy łączyła w sobie nowoczesność z tradycją - sprawdź ciekawe aranżacje naUwielbiam współczesne wnętrza, w których przemycono starodawne akcenty.

Jeśli zaabsorbował Cię ten tekst, to nie zwlekaj oraz przeczytaj szczegóły na stronie (https://www.inter-deco.pl/produkty/szklo-dekoracyjne/szklane-kwiaty,2,1227). Na pewno stwierdzisz, że w tamtym miejscu także są to bardzo ciekawe informacje.

Kiedyś mieszkałam w ciekawym mieszkaniu, które posiadało nowoczesne wykończenie, ale w były w nim stare meble, które wyglądały na przedwojenne modele. Wyglądało to współcześnie, fajnie też się w takiej przestrzeni mieszkało.

Coś, na co z pewnością pozwolę sobie, jeśli w końcu zakupię mieszkanie w kamienicy, to antresole w pokojach. Jedną z nich, konkretnie w salonie chciałabym urządzić na niej swoje miejsce pracy, a w mniejszym miejsce do spania z wygodnym, wielkim materacem. Tym sposobem mam opcję urządzenia na dole przestrzeni, w której będzie bawić się dziecko, a zachowamy tym samym prywatności rodziców. Ach, chciałabym już to mieszkanie (wybierz architekt wnętrz częstochowa) posiadać.


kamienica
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Często sprawdzam Internet poszukując sposobów na wyposażenie – wtedy kopiuję sobie do pliku linki z fajnymi koncepcjami. W tym temacie moim zdaniem najciekawsze aranżacje znajdziecie pod adresem: jak zaaranżować mieszkanie w kamienicy. Kto wie, czy jednej z nich nie wykorzystam sama?

Tags: Wnętrza, lokale, aranżacje, kamienice, pomysły, pomieszczenia, koncepcje