Stylowe mieszkanko w kamienicy

Posted on 11/07/2018 5:31pm

Stare kamienice w wielu miejscowościach w Polsce wprawiają mnie w prawdziwy zachwyt i rozmarzenie. Totalnie bym pragnęła znaleźć w którejś z nich w przyszłości swoje mieszkanko. Faktem jest to, że marzenia są po to, by je spełniać. Tymczasem dziś u mnie interesujący temat – aranżacja mieszkania w kamienicy.


kamienica
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Zapewne zastanawiacie się, co tak lubię w starych kamienicach? Po pierwsze ich interesująca architektura (nasz odsyłacz) i piękne, zdobione wykonanie. Dostojność kamienicy przecież nie wadzi wykończyć pomieszczenie mieszkania w klimacie nowoczesnym! Choć ja osobiście chciałabym, żeby wnętrze w moim przyszłym mieszkaniu w kamienicy łączyła w sobie nowoczesność z tradycją - sprawdź ciekawe aranżacje na

Uwielbiam współczesne wnętrza, w których przemycono starodawne akcenty. Kiedyś mieszkałam w ciekawym mieszkaniu, które posiadało nowoczesne wykończenie, ale w były w nim stare meble, które wyglądały na przedwojenne modele. Wyglądało to współcześnie, fajnie też się w takiej przestrzeni mieszkało.

Coś, na co z pewnością pozwolę sobie, jeśli w końcu zakupię mieszkanie w kamienicy, to antresole w pokojach. Jedną z nich, konkretnie w salonie chciałabym urządzić na niej swoje miejsce pracy, a w mniejszym miejsce do spania z wygodnym, wielkim materacem. Tym sposobem mam opcję urządzenia na dole przestrzeni, w której będzie bawić się dziecko, a zachowamy tym samym prywatności rodziców. Ach, chciałabym już to mieszkanie posiadać.


kamienica
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Często sprawdzam Internet poszukując sposobów na wyposażenie – wtedy kopiuję sobie do pliku linki z fajnymi koncepcjami. W tym temacie moim zdaniem najciekawsze aranżacje znajdziecie pod adresem: jak zaaranżować mieszkanie w kamienicy. Kto wie, czy jednej z nich nie wykorzystam sama?

Tags: Wnętrza, lokale, aranżacje, kamienice, pomysły, pomieszczenia, koncepcje