Sufit z drewna

Posted on 13/12/2018 3:18pm

Sufit to część pomieszczenia, którą często pomijamy podczas wykańczania pomieszczenia. Często jest po prostu biały. A przecież można zrobić z niego prawdziwą ozdobę wnętrza. Pisaliśmy już kiedyś o belkach, dzisiaj podrzucamy wam sufit w całości drewniany.

aranżacja
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Taka zaaranżowanie stropu może rewelacyjnie wyglądać nie tylko na poddaszu, czy zaaranżowanym na mieszkanie (zobacz mieszkania) strychu (drewniane belki). Idealnie będzie ona wyglądać przede wszystkim w salonie, czy sypialni. Trzeba jedynie zastanowić się jaki kolor drewna chcemy wybrać.

Czy myślisz, że jest potrzeba jeszcze jednego sprawdzenia umieszczonych w tym wpisie informacji? Jeśli tak, to kliknij tu i zweryfikuj witrynę (https://swiat-sprzatania.pl/dozowniki-do-recznikow).

Musi on pasować obowiązkowo do podłogi oraz mebli. Dobierając barwę popatrzmy obiektywnym okiem na pokój – czy jest dobrze oświetlony, czy z małym oknem, maleńki, czy raczej duży. Gdy dysponujemy raczej małą i ciemną przestrzenią nie polecamy bardzo ciemnego drewna. Dodatkowo pomniejszy to powierzchnię i sprawi, że wnętrze będzie jeszcze ciemniejsze. Wtedy lepszym rozwiązaniem będzie zainwestować w jasne deski, albo pomalować je białą bądź pastelową barwą.

W poszukiwaniu interesujących pomysłów do wykończenia sklepienia warto zajrzeć na blog w tekście, który znajdziemy na stronie inspiracja? - drewniany sufit można znaleźć kilka bardzo mądrych i oryginalnych wykończeń sufitowych – nawet jako propozycję wykończenia stropu nad tarasem. Wiele interesujących, oryginalnych aranżacji sufitów znajdziemy na portalu Pinterest, albo na Instagramie. A gdy już zdecydujemy, o czym marzymy musimy koniecznie wybrać się do sklepu z materiałami do wykończenia wnętrz.
Do sufitu warto odpowiednio wybrać lampę. Powinien się on idealnie pasować z całością pomieszczenia, a również dobrze oświetlać całe wnętrze. Mamy możliwość znaleźć taki z lekkimi drewnianymi akcentami, będzie on idealnie wyglądać w połączeniu z podłogą i sufitem pokoju.

Tags: balkon, meble, aranżacja, strop