To trudne pytanie – jak urządzić swój dom, znane jest wszystkim. Jak tego dokonać? My mamy pewną koncepcję!

Posted on 31/01/2019 8:22am

Jak urządzić własne mieszkanie, by zawsze nas zachwycało? Zadanie zdaje się dość trudne, gdyż nie ma najprawdopodobniej takiego sposobu, ażeby coś podobało nam się już „na zawsze”. To także jest zależne od naszego nastawienia, bo są przecież osoby rozważne, dla których liczy się stałość i ten sam układ domu przez wiele lat, po innej stronie są jednak osoby o zupełnie innych zapatrywaniach. Oni mogliby zmieniać wygląd swojego domu co pewien czas. To właśnie te osoby mają największy z tym problem.


Paryż
Author: nosha
Source: http://www.flickr.com
Bo jest tak, że każda koncepcja może się kiedyś znudzić, ponieważ przebywając ciągle w tym samym miejscu, czujemy znudzenie, jakiego nie sposób od siebie odsunąć.

Emocjonujący materiał? Jeżeli tak sądzisz, kliknij tu. Tam czeka na Ciebie więcej bonusów - one też Cię bardzo zaciekawią.

To tak jak w naszym życiu, przychodzi moment, iż pragniemy coś koniecznie odmienić, gdyż jeśli nie, to oszalejemy. W życiu jednakowoż o zmiany ciężko. Nie jest łatwo to zrobić i zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą. Podobnie, jak nie układa nam się w związku nie odmienimy go z dnia na dzień. Nie można też nagle zmienić miejsca zamieszkania.


Nie możemy po prostu w jednej chwili przenieść do innego świata i zacząć całkowicie nowe życie. A skoro się nie da to oznacza, że zostają nam zmiany, tam gdzie jest to realne. Więc naturalnym wyborem jest nasze mieszkanie. To w nim można urządzić tak, jak tego pragniemy, zmienić coś, kiedy mamy już dość starego układu.
Paryż
Author: Soreen D
Source: http://www.flickr.com
To w końcu nasze miejsce, nikt nam nie powie, jak mamy to zrobić, bo to akurat sami wiemy w największym stopniu. No tak, ale pojawia się taki moment, że jesteśmy w kropce, bo wiemy, iż pragniemy zmiany, lecz nie mamy pomysłu, od czego zacząć?

Najważniejsze to zastanowić się nad tym, co chcemy w sumie osiągnąć, jaki chcemy rezultat? Pamiętajmy, że wzorowanie się na wszystkich najmodniejszych w konkretnej chwili trendach może nie wyjść nam na dobre. Trzeba zaglądnąć w głąb siebie i pomyśleć, co nam się rzeczywiście podoba. Lubimy podróżować? To może jakaś świetna fototapeta, na przykład fototapeta Paryż, albo jakieś zdjęcia oprawione w piękne ramki. Lubimy jak jest oryginalnie?

Zastanówmy się nad oryginalnymi barwami, albo eksperymentujmy z różnymi barwami w jednym pomieszczeniu. Wiadomym jest, że, powinniśmy uważać, żeby nie zrobić niepotrzebnego „artystycznego” bałaganu. Dla fanów Paryża - .

Tags: dom, mieszkanie, Paryż, podróże, miejsca, podróżować, cztery kąty