Trendy szarości w domowych wnętrzach.Trendy kolorystyczne w aranżacji domu na 2016 rok.

Posted on 27/02/2019 7:29am

Na dom spoglądamy z sentymentem, jednak czasami konieczna jest choć nieduża odmiana wystroju, dzięki jakiej zyska on znów świeżość. Z biegiem czasu przecież upodobania lokatorów się zmieniają i to, co pociągało wzrok jeszcze rok temu, może stracić dawny wdzięk.
Świat a także nasze otoczenie przekształcają się w zawrotnym tempie. To dlatego kolory w naszych domach stanowią specyficzną formę zapisu obecnych czasów – rzeczywistości, klimatów bądź upodobań. Piszemy, jakie zestawienia kolorystyczne będą trendy w 2016 roku.


szary pokój
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Skandynawski krój jest hitem w aranżacji pomieszczeń. Urok tkwi w przyrodzie krain Północy. Wystarczy wyobrazić sobie fiordy, gejzery, lodowce lub zorzę polarną, ażeby poczuć ów nastrój. Natchnienie przyrodą jak też prostolinijność jest treścią tego stylu. Warto zbudować sielską, przytulną przestrzeń w wariancie skandynawskim. Jeśli chodzi o dekorację do wnętrz w tymże kierunku, najlepiej zdecydować się na jasną kolorystykę, która inspiruje do relaksu. Zimne odcienie bieli, szarości albo błękitu na ścianach rozświetlą wnętrze. Wystrój wnętrz dopełnią bielone meble, futrzane bądź szklane akcesoria.

Glob zwariował na punkcie nude, a dzisiaj cieliste tonacje rządzą nie tylko w branży odzieżowej i kosmetycznej.

Chcesz zgłębić więcej na ten wątek? To bardzo dobrze, ponieważ pod linkiem klej d4 znajdziesz fascynujące dane, które Cię wciągną.

Weszły także do aranżacji mieszkań. Nude ma bez liku odcieni, od złamanych białości, przez piaskowe oraz koralowe, po pomarańczowe. Takie farby stanowią łagodny odcień na ścianach. Przy ich wykorzystaniu stworzymy stylową jak też uniwersalną przestrzeń. Warto wybrać też ciepłe kolory metali: miedzi oraz mosiądzu.

Nie wahaj się - jeżeli chcesz przeczytać ekstra treści na ów temat, bądź świadom tego, że bezpłatne wejście na ten link naprawdę całkowicie darmowy.

Do takiej aranżacji pasują miękkie dywany w minimalistycznych wnętrzach uzupełnionych o designerskie, nowoczesne meble. Również dodatki do kuchni zaplanuj w ciepłych barwach - dostepne dodatki do kuchni .

Styl industrialny, a więc pierwotnie adaptowanie opuszczonych hali fabrycznych jak też magazynów na mieszkanka przez cyganerię artystyczną, na przełomie lat zdobywał rzesze sympatyków. Dzisiaj powraca w nowej, troszkę zmiękczonej odsłonie w formie tzw. soft loftu.


Odcienie szarości jak też białości na ścianach łączone są z fakturą cegły bądź betonu jak też fluorescencyjnymi dodatkami o niebieskawym, zielonkawym albo żółtym zabarwieniu. Dzięki temu spartańskie z zasady lofty osiągają cieplejszy ton. To oferta dla każdego, kto lubi sobie niepospolite rozwiązania.

Tags: meble, ściana, przemysł, oferta