W jaki sposób efektownieprzyozdobić pomieszczenie z pomocą zegara?

Posted on 08/11/2018 7:35am

Dokładnie odmierzają czas, a przy tym wspaniale mogą się prezentować. Zegary, ponieważ o nich mowa, mogą być interesującym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy mają w planach drobne zmiany czy mały remont.

oryginalne dodatki
Author: Tasos Kostopoulos
Source: http://www.flickr.com
Stonowana elegancja czy niebanalna ekstrawagancja? Wybór zależy jedynie od naszej wyobraźni. Designerskie zegary, jeśli dobrze je dopasujemy, zostaną ciekawym uzupełnieniem każdego wnętrza. W zależności od tego, czy pragniemy zawiesić albo postawić zegar w kuchni, salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu bez problemu odnajdziemy coś specjalnego dla siebie. Ten niewielki akcent sprawi, że pokój stanie się zupełnie inny. Często, aby uzyskać zamierzony rezultat, nie musimy ponosić dużych kosztów. To eleganckie szczegóły wytwarzają nastrój.

Ciekawi Cię ta kwestia? Kliknij ten link oraz zobacz, jak podszedł do tego zagadnienia inny redaktor w treści (https://belbazaar.pl/content/6-dostawa) swojego wpisu!

Z tego powodu warto na spokojnie zastanowić się co to ma być. „Czas to pieniądz”, jak mówi stare przysłowie. Można pokusić się o stwierdzenie, że czas to także... doskonała ozdoba. Zwłaszcza, jeśli są to designerskie zegary - oryginalne dodatki do wnętrza.

Pierwszym krokiem do dobrego wyboru jest analiza wystroju pomieszczenia. Jeśli nasz pokój jest urządzony w nowoczesnym stylu, nie decydujmy się na rodzaje stylizowane na styl retro. Jeśli zaś nasze wnętrza charakteryzują się elementami klasycznej elegancji, wówczas darujmy sobie ekstrawaganckie rodzaje ozdób. Nie zapominajmy również, iż bardzo istotna jest analiza pod kątem barw. Chociaż kontrasty są modne uzyskanie efektu choinki nie wyjdzie nam na dobre. W swoim domu mamy przede wszystkim czuć się dobrze, więc dopasujmy styl mądrze.
W efekcie wykreujemy indywidualny styl, który podkreśli nasz charakter. Poduszki, świeczki, ramki na zdjęcia, figurki oraz kolorowe wazony powoli przechodzą do lamusa. Choć są urocze, nie możemy powiedzieć, że pełnią istotną rolę, jaką musi być funkcjonalność. W jakim celu trzymać w mieszkaniu sprzęty, zbierające tylko drobnoustroje? Designerskie zegary to idealnie połączenie estetyki z funkcjonalnością. Dokładnie odliczają czas jak również dodają pomieszczeniom urokliwego charakteru. Ich zaskakujący design będzie zachwycał nie tylko nas, a także naszych gości, czyli bliskich, znajomych, rodzinę, przyjaciół. Jeśli kusi nas myśl o efektownych zmianach, zastanówmy się nad tą inwestycją. Z pewnością będziemy zadowoleni z dobrze podjętej decyzji!

Tags: sypialnia, styl, kuchnia, wazony