Jak zmienić wnętrze Twojego domu, by robiło wrażenie na Twoich znajomych?

Posted on 04/12/2018 1:15pm

Biel – ponadczasowa, klasyczna, czysta i elegancka. Często wybieramy ją do urządzenia sypialni. Stanowi to świetny wybór w przypadku, kiedy nie posiadamy dzieci. Dziś koncepcja na białą sypialnię i jej aranżacje.

Aranżacja wnętrz
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
Jeśli jesteśmy szczęśliwymi rodzicami kilku dzieci, nie jest to dobry pomysł. Z jakiego powodu? Z prozaicznego powodu.

Jeśli opisywane na tej stronie omówienie głęboko Cię ekscytuje, to zalecam to źródło (https://www.youtube.com/playlist?list=PLCCDDA73998EDE669) - ono jest równie fascynujące, jak tekst, który teraz czytasz.

Maleństwa – to wieczny bałagan i nieprzewidywalne sytuacje, dużo plam. Z tego powodu bylibyśmy skazani na ciągłe bieganie ze szmatką do zmywania i ciągłe pranie pościeli. Odczekajmy trochę czasu, aż dzieci będą w bardziej statecznym wieku!W przypadku, gdy mamy możliwość sobie pozwolić na spełnienie marzenia o białej sypialni, powoli zaplanujmy przestrzeń. Najważniejszym elementem pokoju powinno być wielkie łóżko ustawione w głównej części pokoju. Kolejnym podstawowym meblem jest szafka z szufladami.

Będzie w niej miejsce na pościel. Jeśli po ustawieniu tych dwóch mebli znajdziemy jeszcze miejsce w pomieszczeniu, możemy zainwestować w szafę na ciuchy. Nie polecamy dostawiać większej ilości mebli. Sypialnia ma być miejscem odpoczynku, powinna zatem być urządzona minimalistycznie, tak by nie wprowadzać w przestrzeń chaosu - .
Po wyborze mebli, ich ustawieniu, zainwestowaniu w prządny materac, pozostaje nam pomyśleć o pościeli i dodatkach. Dobrą koncepcją będą czarne dodatki. Klasyczna kompozycja nada wnętrzu wytworności. Wybierzmy więc czarno białą pościel. Zdjęcia na ścianie powieśmy w czarnych ramkach - więcej o fotografiach na ścianę. Interesującym konceptem będzie wydruk ich w czaro-białej wersji. Inspiracje można odnaleźć na wielu stronach poświeconych wnętrzarstwu. Do tego dwie-trzy czarne doniczki na kwiaty na parapecie i aranżacja gotowa! A! Zrób jeszcze parę fotek i podziel się efektami działań!

Tags: kwiaty, rodzice, pościel, dzieci, komoda, szafka