W jaki sposób ozdobić drzwi na święta? Czytaj koniecznie i ciesz się niesamowitym świątecznym klimatem w domu!

Posted on 07/07/2019 7:24am

Jeżeli zastanawiasz się, jak udekorować drzwi na święta – już idziemy z koncepcjami. Poniżej opisujemy pomysły na świąteczne dekoracje drzwi. Potrzebne będą gałązki choinki, ozdób, bombek, jakiejś ozdobnej wstążki. Potrzebne będzie także trochę jemioły.


Bombka
Author: Cristiana Bardeanu
Source: http://www.flickr.com
Najprostszym sposobem na świąteczne dekorowanie drzwi jest przybicie na nich kawałka iglastego drzewka, na której powiesimy kilka bombek i ładną, sporą bordową kokardę. Można również załączyć do całości napis „Wesołych Świąt”. Przy kokardzie fajnie jest przywiesić malutką gałązkę jemioły. Gdy mamy w planie aby ozdoba była okazalsza, możemy z gałązek zrobić obręcz, którą ozdobimy skromnymi wiszącymi aniołkami, albo podobnymi stworkami które kojarzą się z wigilią. Mogą być to np. renifery - więcej zobacz na blog Lovingit.

Innym konceptem jest zaplanowanie wielkiego, ładnego dzwonka np. z ozdobnego, choinkowego łańcucha. Do niego można dodać kilka mniejszych drobiazgów, napis „Wesołych Świąt”. Będzie radować oko naszych sąsiadów oraz gości, którzy do nas przyjdą w czasie Bożego Narodzenia.


Widziałam również drzwi, które zostały obramowane ładnym grubym łańcuchem, a w ich rogach dano żywe gałązki choinki. Prezentowało się to bardzo ciekawie.

Poszukiwania koncepcji na świąteczne dekoracje drzwi zaprowadziły mnie na bloga: . Autorka publikuje kilka naprawdę fajnych i ciekawych aranżacji drzwi wejściowych do domu, czy mieszkania. Najdelikatniejszym i najciekawszym pomysłem, który tam odnalazłam był niewielki wieniec z jabłek.

Potrzebne są Ci kluczowe informacje (https://www.angelka.pl/) na ten intrygujący temat? Zatem nie zwlekaj i przejdź do następnego artykułu - tam przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra.

Ozdabiała go gałąź zielonego bluszczu i skromna płócienna kokarda. Pomysł za 100 punktów!

Tags: dekoracja, Święta, Boże Narodzenie, drzwi, dekorowanie drzwi