W jaki sposób przy okazji remontu domu zupełnie zmienić prezencję mieszkalnego wnętrza

Posted on 10/06/2019 6:19pm

Posiadanie elegancko wyposażonego mieszkania staje się marzeniem każdej kobiety. Aby jednak konkretne pomieszczenie nie odstraszało gości, należy je raz na jakiś czas zmieniać oraz jednocześnie dostosowywać do obecnie obowiązujących trendów. Zdarzają się małżeństwa, które przez nawet piętnaście lat nie robią żadnych przemeblowań w domu.
wnętrza
Author: www.stylemepretty.com/
Source: www.stylemepretty.com/
Jednak i w takim przypadku przychodzi pora na rewolucyjne zmiany - gospodyni nie wytrzymuje psychicznie i używając tylko sobie znanych uzasadnień przekonuje małżonka do konieczności przeprowadzenia całościowego remontu.Jedną z najbardziej miłych czynności bywa projektowanie pomieszczeń mieszkalnych - inspirując się koncepcjami dekoratorów bez trudności zbudujemy własne aranżacje. Do zupełnie odświeżonego mieszkania nie będą już pasować do tej pory używane sprzęty. Bardzo szybko trzeba je wymienić na te dopiero co zakupione, zanim jeszcze przyjadą przedstawiciele familii, aby zrewidować i podziwiać efekty remontu zleconego przez gospodarzy.

Do wnętrza nowoczesnego mieszkania warto zakupić stylowe akcesoria. W ten sposób uwypuklimy jego oryginalność i sprawimy, że dane pomieszczenie nie będzie już prezentować się tak całkiem spokojnie. Taki koci pazur w postaci finezyjnej lampy bądź doniczki sprawdzi się nawet w najbardziej tradycjonalistycznie urządzonym lokum.

kuchnia
Author: anhhang
Source: http://www.flickr.com
Do współczesnych zamierzeń dekoratorskich doskonale pasować będą akcesoria marki koziol. Każdej gospodyni przydadzą się w aneksie kuchennym stylowe durszlaki, miarki, noże do ciast czy podstawki pod gorące naczynia. Spore wrażenie robią zupełnie prozaiczne przedmioty: dziadki do orzechów laskowych czy otwieracze do słoików. Kolorowe i fantazyjne kształty z pewnością spodobają się naszym pociechom.

Dzieci bardziej ochoczo skonsumują śniadanie nietuzinkową łyżką. A nasi goście poczują się pozytywnie zaskoczeni, gdy zaserwujemy im noworoczny posiłek na bardzo nietuzinkowej zastawie stołowej.

Do pozostałych pomieszczeń w domu projektanci firmy koziol proponują tak samo designerskie akcesoria. Przypadną one do gustu zwłaszcza osobom, które określają siebie mianem artystów. Jeżeli posiadamy w rodzinie lub gronie przyjaciół kobietę elegantkę, to możemy jej sprezentować pod choinkę designerską lampę bądź nietuzinkową konewkę do podlewania ogródków.

Tags: Wnętrza, naczynia, remonty