W jaki sposób przystroić mieszkanie poduchami?

Posted on 28/09/2018 7:22am

Uwielbiasz poduszki? Tak?! Kapitalnie zatem trafiłeś! Dziś napiszemy o tym, jak udekorować mieszkanie poduszkami. Faktem jest, że może być to najlepszy pomysł na aranżację salonu.


Oryginalne poduszki
Author: home&you
Source: Home&you
Gadżety tak naprawdę tworzą klimat domu. Wszyscy o tym pamiętają – wstawienie samych mebli nie tworzy kompletnej aranżacji pokoju. Fajnym konceptem jest dekoracja mieszkania poduszkami. Mogą mieć one styl jedynie dekoracyjny, jak również wypełniać jakieś funkcje w pokoju. Np. w kuchni możemy je ułożyć na ławce przy stole, będą wtedy wygodnymi siedziskami, tak samo jak w pokoju dziennym, ułożone na krzesłach przy stole. Przepadam za różnej maści poduchami, mniejszymi albo dużymi, które układa się na wersalce, albo łóżku.

Kilka ciekawych i dobrych do realizacji konceptów odnalazłam na blogu Lovingit: . Kiedy zadecydujemy się już w jakim miejscu i charakterze mają być poduszki - warte przeczytania zaplanowane, trzeba dobrze wykombinować ich krój.


Jeśli chcemy by wszystkie miały podobne obszycie, ale nie posiadamy możliwości kupna takiej ilości jaśków, zaplanujmy kupno idealnej ilości materiału w sklepie. Wybierzemy wtedy odpowiedni kolor i wzór, a uszyciem zajmiemy się sami, lub zlecimy tą czynność krawcowej.

Każde pomieszczenie w naszym domu może posiadać dekorację z poduszek. Również przedpokój! Jedną z tych bardziej płaskich można przybić do dykty, a do niej zamocować kilka haczyków. Tym sposobem stworzysz totalnie ciekawy wieszak na płaszcze. Pomyśl o tym, żeby deska, bądź dykta którą zastosujesz była dość gruba i mocna. W innym przypadku wieszak nie będzie długo służył.

Tags: dekoracja, mieszkanie, aranżacja, poduszki, dekoracja z poduszek