W jaki sposób współcześnie ozdobić swój pokój gościnny?

Posted on 08/04/2019 7:34am

Dekorowanie to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy podczas komponowania wystroju pokoju gościnnego. Gdy całość jest już gotowa, trzeba jedynie nadać ostatecznego uroku poprzez interesujące ozdoby. Dobrze wybrane ozdoby mogą mocno wzbogacić charakter salonu. Ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by jedynie delikatnie zmienić to, aranżacją, którą już wykonaliśmy. Wystarczy trochę pobawić się barwami albo wielkością dekoracji, by osiągnąć pożądany efekt.


design
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniesz, by dekoracja salonu mocno wpłynęła na aranżację, postaw na kolory kontrastowe. Dorzuć czarne dodatki do jasnej kompozycji, niebieskie do żółtej albo wyraziste do pastelowych barw.

Kliknij śmiało ten link a zobaczysz, że w najświeższym źródle opublikowano bardzo ciekawe materiały. One też są pasjonujące.

Ozdoby powinny być tez wówczas większe. jednak miej na uwadze,by nie przesadzić z rozmiarami czy kolorystyką, bo w takim wypadku możesz stworzyć „zabałaganioną” aranżację. Jeżeli z kolei nie chcesz zmieniać charakteru aranżacji, ozdabiaj przeciwnie.


Poza tym warto wybrać charakterystyczny styl, tak samej kompozycji, jak i ozdób. W dzisiejszych czasach do wyboru dostajesz wiele interesujących, nowoczesnych ozdób. Jakie modernistyczne dekoracje salonu powinny sprawdzić się najbardziej? Jakie olśniewać w największych stopniu? Z pewnością każdemu do gustu przypadnie dekor na ścianie. Interesujący wzór naklejony lub wymalowany na ścianie to rzecz, która jest dowodem na nowoczesny gust.


design
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wybrane dekory są stylizowane na plemienne znaki, niektóre natomiast tworzą kwiaty czy zwierzęta. Każdy motyw prezentuje się wyjątkowo dobrze. Niezwykle interesująca dekoracja salonu to również modernistyczne obrazy. doskonale prezentują się dzieła, które są podzielone na kilka mniejszych fragmentów. Dwa albo trzy niewielkie malunki przedstawiają wspólny motyw. Wygląda to bardzo ładnie i bardzo nowocześnie.

Tags: dekoracja, styl