Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Na wiosnę Twoje mieszkanie powinno przejść metamorfozę

Posted on 15/01/2019 7:30am

Wolno, dość opornie, ale na szczęście – nadchodzi wiosna! Ponadto, rozpocznie się moment na zmiany i niejedna osoba zechce coś zmienić w swoim domu! Opiszę Wam dzisiaj, jak wyglądała najbardziej spektakularna metamorfoza mieszkania, którą widziałam.


wystrój mieszkania
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu, dokładnie rok odwiedziłam koleżeństwa.

Otwórz ten link meble. Tam zobaczysz pożyteczne fakty na to zagadnienie, omówione w naszymartykule.

Byli szczęśliwymi posiadaczami niewielkiej kawalerki w lubelskiej kamienicy. Mieszkanko było spore, ale niezwykle zniszczone – od kilku lat było wynajmowane studentom. Z tego popdu właściciel nie wkładał w nie kasy, poza niezbędnymi reperacjami – gdy popsuła się uszczelka, albo przestał działać piec. Wyobraźcie sobie – prezentowało się jak z lat 70! Nowi posiadacze musieli więc zrobić totalny remont.

Rewelacyjnie im ta sprawa wyszła. Ściany wyrównali regipsami, pomalowali na pastelowy, odcień ecru. Podłogę wyłożyli eleganckim parkietem w sosnowym odcieniu. Przestrzeń, która wcześniej wydawała się burą norą, obecnie jest bardzo jasnym i przestronnym wnętrzem. Mimo tego, że meble (sprwdź stylowe meble dla dzieci) które są w mieszkaniu są ciemne! Łazienkę wykończono w dwóch kolorach – fioletowym i beżowym.


Prezentuje się bardzo ładnie i mimo małego metrażu mieści w sobie wszystko, co potrzebne – prysznic, umywalkę, sedes i pralkę. Znalazło się miejsce nawet na zamykaną półkę na kosmetyki. Dzięki wielkiemu lustru wmontowanemu miedzy płytki jest ona niezwykle duża.
Koleżanka, która jest właścicielką mieszkanka powiedziała mi, że pomysłów głównie szukała w sieci. Sama pomyślałam, że powinnam coś odszukać, i zaczęłam surfować po sieci. Zerknijcie tu:

Tags: mieszkanie, remont, zmiany