Wspaniały pomysł na ciekawe mieszkanie

Posted on 11/06/2019 7:20am

Relaks… nadszedł moment wakacji, opalania się w słońcu, błogiego nicnierobienia. Przygotujmy się do tego czasu optymalnie. Pomoże nam w tym zakup zwisającego fotela, albo balkonowa aranżacja z hamakiem!

krzesła
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie na absolutnym topie są wiszące fotele w wielu kształtach. Zdecydowanie najpopularniejsze są w kształcie owalu. Można je powiesić na suficie, czasem również posiadają przystawioną podstawę. Podobna jest do tej na ozdobne, wielkie bańki które przyozdabiają nasz dom w czasie świąt Bożego Narodzenia. W ten sposób unikniemy wiercenia dziury w suficie, poszukiwań dużego, mocnego haka. Możemy taki fotel zamontować zarówno wewnątrz domu, czy mieszkania, jak i na tarasie. Jeśli masz ogród możesz powiesić wśród drzew hamak, w którym z przyjemnością zdrzemniesz się albo przeczytasz książkę. Hamak, bądź fotel możesz zakupić praktycznie we wszystkich kolorach tęczy. Radzimy skomponować do jego koloru jeszcze ładny, przyjemny pled, którym przykryjemy się w razie zimniejszego dnia bądź wieczoru. Dajmy nań także barwne poduszki, które sprawią, że będzie nam wygodniej.
Jak się okazuje hamak jest również idealnym miejscem do odpoczynku wewnątrz mieszkania. Najbardziej pasuje do aranżacji strychów oraz domowych bibliotek. Pokazuje w interesujący sposób internautka lou, publikując na swoim blogu sporo rewelacyjnych propozycji aranżacji hamaków i wiszących foteli . Lou przypomina, że najprostszą formą od której pochodzi wiszący fotel jest standardowa ławka-huśtawka. Cóż… zostaje nam życzyć miłego bujania i pełnego, wakacyjnego, czy urlopowego odpoczynku! relaks (może zainteresuja Cię kabiny prysznicowe z hydromasażem)

Tags: mieszkania, Sufit, pled, haki